Poprzedni temat «» Następny temat
Uszkodzony ST 25
Autor Wiadomość
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #121  Wysłany: 2016-04-08, 14:43   

Nie ma lepszych, wszyscy równi 🐼
_________________

 
 
diver
[Usunięty]

 #122  Wysłany: 2016-04-08, 14:59   

No faktycznie Rudi, skąd wiesz hmmm pifko
 
 
fasachalan
Starszy Kulis

Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 86
Skąd: Radom
 #123  Wysłany: 2016-04-09, 08:13   

Państwo podziwiają: cool :D
https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
 
 
Maras68
[Usunięty]

 #124  Wysłany: 2016-04-09, 09:02   

Svedos widzę dobrał porządną koronkę cool
 
 
fasachalan
Starszy Kulis

Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 86
Skąd: Radom
 #125  Wysłany: 2016-04-09, 09:12   

To prawda. Moim zdaniem zegarek wygląda teraz lepiej. Pomijając, że koronka Gerlacha wykonana jest z dobrego materiału to jest wygodniejsza, nie wbija się w rękę. Naprawdę koronka wygląda jakby była zaprojektowana do tej koperty. pifko
 
 
Maras68
[Usunięty]

 #126  Wysłany: 2016-04-09, 09:54   

fasachalan napisał/a:
koronka Gerlacha wykonana jest z dobrego materiału i jest wygodniejsza


masz ty fart, ta oryginalna szybko traci gwint i nie trzyma-taki feler tego konkretnego modelu...

Svedos gość :!: pifko
 
 
fasachalan
Starszy Kulis

Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 86
Skąd: Radom
 #127  Wysłany: 2016-04-09, 10:49   

Tak wiem. Fart to po pierwsze, a gwint już nie trzymał to po drugie. pifko
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #128  Wysłany: 2016-04-09, 11:03   

Te gwinty na tubusach często się "wykańcza" samemu, niestety.
Mnie "ot tak sobie" padł tylko w jakimś homarze Rolka, baaardzo stary zakup. Odkręciłem, i już jej nie mogłem zakręcić. Bo nie i wuj :złośliwiec:
A kiedys mało brakowało żebym sobie ściurlał Fiytę tę w stali, bo tam zakręca się ... odwrotne hmmm
Kręciłem, kręciłem, w zasadzie udało mi się pierwszy zwój "przyfrezować" zanim skumałem. plask
_________________
 
 
pmwas 
Właściciel Pola Ryżowego
4-85


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 9 razy
Wiek: 38
Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2964
Skąd: Sosnowiec
 #129  Wysłany: 2016-04-09, 12:56   

Maras68 napisał/a:
fasachalan napisał/a:
koronka Gerlacha wykonana jest z dobrego materiału i jest wygodniejsza


masz ty fart, ta oryginalna szybko traci gwint i nie trzyma-taki feler tego konkretnego modelu...

Svedos gość :!: pifko


Uwazaj, to oszczerstwo, które nie może byc tolerowane i możesz za nie trafic nawet pod sąd!

ALAMO napisał/a:
Te gwinty na tubusach często się "wykańcza" samemu, niestety.
Mnie "ot tak sobie" padł tylko w jakimś homarze Rolka, baaardzo stary zakup. Odkręciłem, i już jej nie mogłem zakręcić. Bo nie i wuj :złośliwiec:
A kiedys mało brakowało żebym sobie ściurlał Fiytę tę w stali, bo tam zakręca się ... odwrotne hmmm
Kręciłem, kręciłem, w zasadzie udało mi się pierwszy zwój "przyfrezować" zanim skumałem. plask


Widzisz? Kolega sam zepsuł swój gwint. Wygląda jak wszystkie inne gwinty i na bank jest tak samo dobry.

kaido2 napisał/a:


Chłopaki, ale ten gówniany ST25 to już powinniście dawno wycofać z projektów, no nie da się czytać tego tematu.


Mowilem kilkra razy - nie krytykuję ST25 jako takiego

Svedos napisał/a:


...gorsze materiały to można sobie stosować w przydomowej kuźni a nie przy wielkoseryjnej liczonej w milionach sztuk produkcji werków, to się po prostu logistycznie nie opłaca.



kaido2 napisał/a:
I biednej Eci się znów dostało.
.
.
.
.
No nie chcę wklejać tych fotek, muszę?
Fakt szwajcarzy w przeciwieństwie do czerwonych bawią się w klasy wykonania i w tych lepsiejszych nie ma takich bubli materiałowych.



To chyba nie wymaga komentarza, fakt - Eci się dostało.

Co do samego poziomu dyskusji - niewazne nawet, kto ma rację. Mógłbym wklejać dalej cyctaty Kolegów z innych forów (no WUS) odnośnie (bez)awaryjności Parnisów. Niewątpliwie psują się wyraźnie częściej niż inne zegarki na St-25. Jedyna sensowna, rzeczowa wypowiedz to to, co napisał Kaido - rozłożył, porównał i napisał. Choć IMO to, ze częśc wygląda tak samo nie znaczy, ze jest taka sama. Polerowana stal zawsze wygląda tak samo.
Reszta to zwykłe wyśmiewanie się 'trzech na jednego', żeby kogoś upokorzyć, robiliśmy tak w podstawówce.

Niemniej nawet jesli nie miałem racji, nawet jeśli w Parnisach jest mechanizm AAAAA+++++ przy których VC wymięka, nawet jeśli to, co Sae-Guullowi nie wyjdzie faktycznie trafia do przetopienia, nazywanie mnie trollem i baranem raczej mówi więcej o nazywającym niż nazywanym.

Qniec
_________________
Ну, погоди! :wkurzony:
 
 
fasachalan
Starszy Kulis

Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 86
Skąd: Radom
 #130  Wysłany: 2016-04-09, 14:04   

Koronki w tym modelu Parnisa wykonane są z materiału, którego nie można nawet porównać do jakiegoś stopu aluminium. Wyraźnie nawet na zdjęciach widać, że nie pasuje do całej reszty. Od pierwszego pomacania wiadomo, że padnie i nawet delikatne obchodzenie się z tą koronką nie pomogło. Po pierwsze tanie, po drugie zachęca do kupienia następnego zegarka. :)) :facepalm: No chyba, że jest się farciarzem pifko
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #131  Wysłany: 2016-04-09, 14:37   

pmwas, znów prowokujesz a większość dyskutantów uznała już dawno że nie warto z tobą dyskutować bo się nie znasz a zdanie swoje możesz mieć , nikt ci nie zabrania .
_________________

 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #132  Wysłany: 2016-04-09, 15:02   

... i może też kończyć dowolną ilość razy, zasadniczo :D
_________________
 
 
Jacek. 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Sfermentowanego.


Pomógł: 99 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 15379
Skąd: że by...
 #133  Wysłany: 2016-04-09, 15:49   

...od miłujących pokój dostając w zamian skwapliwą gotowość do rozpierdówki :))

Gbonk.
_________________
"We offer best solutions in search of a problem"
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #134  Wysłany: 2016-04-09, 16:48   

O przepraszam, ja na przykład od zawsze mówiłem że miłowanie pokoju może nastąpić dopiero jak zrobimy rozpierdówkę wszystkim którzy go nie miłują :)
Tylko z czasem się zrobiłem leniwy i już mi się nie chce. :D
_________________
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #135  Wysłany: 2016-04-09, 21:14   

pmwas napisał/a:
Maras68 napisał/a:
fasachalan napisał/a:
koronka Gerlacha wykonana jest z dobrego materiału i jest wygodniejsza


masz ty fart, ta oryginalna szybko traci gwint i nie trzyma-taki feler tego konkretnego modelu...

Svedos gość :!: pifko


Uwazaj, to oszczerstwo, które nie może byc tolerowane i możesz za nie trafic nawet pod sąd!

ALAMO napisał/a:
Te gwinty na tubusach często się "wykańcza" samemu, niestety.
Mnie "ot tak sobie" padł tylko w jakimś homarze Rolka, baaardzo stary zakup. Odkręciłem, i już jej nie mogłem zakręcić. Bo nie i wuj :złośliwiec:
A kiedys mało brakowało żebym sobie ściurlał Fiytę tę w stali, bo tam zakręca się ... odwrotne hmmm
Kręciłem, kręciłem, w zasadzie udało mi się pierwszy zwój "przyfrezować" zanim skumałem. plask


Widzisz? Kolega sam zepsuł swój gwint. Wygląda jak wszystkie inne gwinty i na bank jest tak samo dobry.

kaido2 napisał/a:


Chłopaki, ale ten gówniany ST25 to już powinniście dawno wycofać z projektów, no nie da się czytać tego tematu.


Mowilem kilkra razy - nie krytykuję ST25 jako takiego

Svedos napisał/a:


...gorsze materiały to można sobie stosować w przydomowej kuźni a nie przy wielkoseryjnej liczonej w milionach sztuk produkcji werków, to się po prostu logistycznie nie opłaca.



kaido2 napisał/a:
I biednej Eci się znów dostało.
.
.
.
.
No nie chcę wklejać tych fotek, muszę?
Fakt szwajcarzy w przeciwieństwie do czerwonych bawią się w klasy wykonania i w tych lepsiejszych nie ma takich bubli materiałowych.



To chyba nie wymaga komentarza, fakt - Eci się dostało.

Co do samego poziomu dyskusji - niewazne nawet, kto ma rację. Mógłbym wklejać dalej cyctaty Kolegów z innych forów (no WUS) odnośnie (bez)awaryjności Parnisów. Niewątpliwie psują się wyraźnie częściej niż inne zegarki na St-25. Jedyna sensowna, rzeczowa wypowiedz to to, co napisał Kaido - rozłożył, porównał i napisał. Choć IMO to, ze częśc wygląda tak samo nie znaczy, ze jest taka sama. Polerowana stal zawsze wygląda tak samo.
Reszta to zwykłe wyśmiewanie się 'trzech na jednego', żeby kogoś upokorzyć, robiliśmy tak w podstawówce.

Niemniej nawet jesli nie miałem racji, nawet jeśli w Parnisach jest mechanizm AAAAA+++++ przy których VC wymięka, nawet jeśli to, co Sae-Guullowi nie wyjdzie faktycznie trafia do przetopienia, nazywanie mnie trollem i baranem raczej mówi więcej o nazywającym niż nazywanym.

Qniec


...nie chce mi się z Tobą gadać :foch:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum