Adaptery do Ecozilli
Odpowiedz do tematu

: Adaptery do Ecozilli
W poszukiwaniu adapterów do stalowej zilli, znalazłem takie
http://www.suppaparts.com/zillaadaptersint.php
Czy to jedyne jakie są? Myślałem, że do wersji w stali będą z takiegoż materiału? A te są tytanowe hmmm

:
Hogg, chyba już są ze dwa tematy z adapterami . Napisz do Tomka on ściągał różne do Zilli.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Nie rzecz w samym ściągnięciu ich, bo pewnie kliknę i kupię ;) ale raczej upewnieniu się, co do wersji: czy są tylko tytanowe, które montuje się też do stalowej zilli, czy i stalowe i tytanowe pifko

:
Hogg, i takie i takie .. Ja mam tytanowe właśnie z Suppa ..

Tańsza alternatywa tutaj, też dają radę, ale Suppa lepiej spasowana :arrow: http://www.ebay.com/sch/m...apters&_sacat=0

:
Wolał bym z Suppa. Generalnie chodzi mi o to, czy do stalowej zilli (taką mam) lepiej kupić stalowe uszy czy obojętnie i tytan też da wizualnie radę. Stalowych na suppa nie widzę hmmm

:
Tytanowe do stalowej nie będą dobrze wyglądać ..

:
Bo Ecozille to się tytanową bierze cool

:
Dzisiaj to mają dobrze, zamawiają i mają. Ja musiałem parę dni piłować do Autozilli :wkurzony: .

:
jaro19591 napisał/a:
Dzisiaj to mają dobrze, zamawiają i mają. Ja musiałem parę dni piłować do Autozilli :wkurzony: .

..ale takich jak Ty to nikt więcej nie ma

pifko

:
Tak to w bólach powstawało




Ostatnio zmieniony przez jaro19591 2015-12-08, 14:04, w całości zmieniany 1 raz
:
...jaro19591, nie jestem tu od wczoraj i pamiętam jak to powstawało

:
Strzała napisał/a:
Bo Ecozille to się tytanową bierze cool

+milionpińcetsześćdzieśiontdziewinć pifko

:
Strzała napisał/a:
Bo Ecozille to się tytanową bierze cool


Tak jakby nie było już ... Tajtanowe tylko rynek wtórny i to nie są tanie rzeczy ...

:
Na knivesach zilla z adapterami za 950 pln

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Dzięki, ale drugiej zilli nie kupię ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.