G. Gerlach Dywizjon 303 Automatic
Odpowiedz do tematu

:
Iks, uprzedziłeś mnie z odpowiedzią :))

:
Ładny :shock:
Ile będzie miał grubości? Tak z 12mm max i byłoby idealnie.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
arek314, tyle co Navigator...czyli circaebałtjakieś 13-14 mm ze szkłem

12 mm to był by naleśnik a nie zegarek i przy rozmiarze koperty 43 mm wyglądał by kuriozalnie...a tak będzie miał dokładnie 13,7 mm

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2015-11-20, 10:51, w całości zmieniany 1 raz
:
sebbi napisał/a:
Super. Jednak byłoby miło Panowie gdybyście dali wcześniej znać. Pytałem o ten zegarek miesiąc temu i dostałem odpowiedź:

"Szanowny Panie,
ten zegarek powstał w limitowanej ilości egzemplarzy, które znalazły już swoich nabywców i nie będzie już więcej produkowany."

Teraz okazuje się, że jest przygotowywany od sierpnia.


Bo pytałeś chłopie o inny zegarek :D

:
13 mm nie licząc wypukłości szafiru i 13.70 z szafirem w najwyższym punkcie (podwójnie wypukły).

:
Ale RWD w tej kopercie aaaaaaaa, to by było :głową w mur: A jeszcze na anitasku, z przeszklonym deklem z wypiaskowanym logo, albo na auto ze zmodyfikowanym wahnikiem :oops:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2015-11-20, 10:51, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks, kto wie...kto wie :D

:
Prawdę mówiąc jest spora szansa, że nowe modele będą odtworzone w tych nowych kopertach.
Standardowych "40" kopert zostało nam niezagospodarowanych mniej niż 1000, pojawi się na nich jeszcze jeden model - P50/II - i prawdopodobnie nie będziemy ich już domawiali. Seagull wycofał się z produkcji w zasadzie wszystkich co ciekawszych z naszego punktu widzenia mechanizmów... Zatem jak nam się skończą zapasy, i tak będzie trzeba nowe modele robić od zera. Co kosztuje tyle samo co wprowadzenie całkiem nowego zegarka do oferty ...

:
No to super :)) Navigator fajnie leżał na ręce, będzie trzeba śledzić projekt :popcorn:

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Bardzo miła informacja i spełnienie zgłaszanych wcześniej postulatów. Naprawdę to miłe.

:
Z_bych napisał/a:
sebbi napisał/a:
Super. Jednak byłoby miło Panowie gdybyście dali wcześniej znać. Pytałem o ten zegarek miesiąc temu i dostałem odpowiedź:

"Szanowny Panie,
ten zegarek powstał w limitowanej ilości egzemplarzy, które znalazły już swoich nabywców i nie będzie już więcej produkowany."

Teraz okazuje się, że jest przygotowywany od sierpnia.


Bo pytałeś chłopie o inny zegarek :D


Ach gdyby zespół Gerlacha był taki solidny w swoich odpowiedziach do klientów :złośliwiec:
Wystarczyło napisać, że pracujemy nad nową formą Dywizjonu i szczegóły wkrótce.

pifko

:
Szykuje sie piekny zegar pifko

:
Noooooo bomba, gdzie zapisy? ;)

:
Aha, jak ktoś, coś, to książka skarg i wniosków jest tutaj :

303@gerlach.org.pl

:
Suuuper, bez uwag :)

Ostatnio zmieniony przez tomaliusz 2015-11-20, 11:36, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.