Podróba Citizena ?
Odpowiedz do tematu

:
Ale jak ktoś się nie zna, a takich jest większość, kupi i jeszcze się będzie chwalił, że interes życia zrobił. A Chińczykom zamykają konta za sprzedaż fejków, to sobie zaraz drugie otwierają. I interes się kręci a leszczy, jak widać po ilości sprzedanych egzemplarzy zegarka z postu Pietrek78, nie brakuje.
A mój kolega, podłamany, na pociechę kupił sobie Atlantica Seabase z chrono. Tym razem w Zibi :mrgreen: .

:
kiedyś kiedy się nie znałem zupełnie na zegarkach kupiłem omegę constellation - przebój bazarów , a potem dostałem w prezencie TH , obydwa były trefne , jak się po latach okazało znam uczucie rozczarowania jak ktoś kupuje zegarek a potem okazuje się że to fake

:
Już 42 "łosi" się skusiło na tego citka :mrgreen: Ciekawe, kiedy aukcję zamkną :roll: . Z niecierpliwością czekam również na pierwsze komentarze :grin:

Pietrek
[Usunięty]
:
Cytat:
Z niecierpliwością czekam również na pierwsze komentarze


Ja też
48

Ostatnio zmieniony przez Pietrek 2010-09-04, 21:11, w całości zmieniany 1 raz
sergserg
[Usunięty]
:
Ile on ma tych zegarków, wagon? Może skubnęli jakąś ciężarówkę, to i sprzedają :)

:
to jakiś grubszy numer :shock:

Pietrek
[Usunięty]
:
Nie doczekałem komentarzy:

This listing (130425678675) has been removed, or this item is not available.

*
Please check that you've entered the correct item number

Chyba z 50 zdążył sprzedać.

:
Zamknęli aukcję. Czyli wałek.

:
Śmierdziało od początku , teraz zakupowicze zwolennicy okazji bedą czuć ten zpach świeżej kupy po łazankach jak nie odzyskają kasy :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.