Seiko Samurai
Odpowiedz do tematu

:
Blaz napisał/a:


A z drugiej strony to ostatnio na poczcie spotkałem staruszka takiego, który na ręku miał... divera Seiki 7002 z typową gumą Seiko. :grin:

klawy jegomość !

:
Blaz napisał/a:
Jeśli Perfecta nosi prezes dość dużej i znanej spółki, którego czasami spotykam, to o czym my tu mówimy? :cry:


A kto broni prezesowi...choć to bez znaczenia czy to prezes czy nie.
My jesteśmy "nienormalni" więc nie jesteśmy obiektywni.
To co my piszemy o prezesie takim przykładowo to ktoś kto jest takim zboczeńcem jak my (w modzie, autach, okularach przeciwsłonecznych itd.) może pisać o Tobie.
Analogicznie o każdej rzeczy jakiej używasz można traktować tak jak my o zegarkach...

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
+1 pisar... słusznie prawisz... :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
A ja się nie zgodzę. :wink: Dokładniej chodzi o to, że prezes ów kulturalny jest, obyty w świecie, inteligentny, oczytany. Malarstwo polskie kolekcjonuje, jakieś ceramiki. Po garnitur lata od jakiegoś krawca w Londynie. I od dosyć wszechstronnego człowieka oczekiwałbym również pewnej wiedzy dotyczącej zegarków. :wink: Dba praktycznie o każdy szczegół dotyczący ubrania. Z wyjątkiem zegarka. Dla mnie jest to zgrzyt. :wink:

:
To prawda... Troche lipa... To jakby do tego gangu kupil buty "z celofanu" z kosza Auchan... :mrgreen:

:
Kaloszki :mrgreen:

:
jak już pisałem przed urlopem w nowych nabytkach, samuraj FNN istnieje:
http://www.princetonwatches.com/shop/SNM033.asp

lecz chyba tylko stalowy. BTW to ten sklep (zresztą nie wysyła do Europy) się zorientował i podniósł cenę (poprzednia wynosiła 219 usd). Ceny z ebaya, oscylujące w okolicach 400 usd, są istotnie chore

waldii
[Usunięty]
:
Trochę z innej beczki.Mianowicie jak wiadomo ostatnio jest wysyp samurajów z tego właśnie sklepu.Wszystko byłoby ok tylko na deklu ma coś co mnie zaciekawiło.Jest to napis Malysia movt i nr mechanizmu.
Spotkał się ktoś z Was z takim napisem?
Może to model typowo na USA?I z tąd inne oznaczenie modelu,brak niebieskiej naklejki no i ten napis?

:
waldii napisał/a:
Jest to napis Malysia movt i nr mechanizmu.
Spotkał się ktoś z Was z takim napisem?
Może to model typowo na USA?I stąd inne oznaczenie modelu,brak niebieskiej naklejki no i ten napis?


ja mam taK
Scuba diver's 200.
SEIKO
7s35-0080
nr seryjny
st-steel


.....podobno był wysyp podrabianych skx'ów na ebay .......hmmmmm....

Blaz
[Usunięty]
:
Jeśli chodzi o Samuraie to pamiętam, że część była produkowana w Malezji. Może to o to chodzi?

waldii
[Usunięty]
:


Tak to wygląda.Nie sądzę,że to podróba ale też nie spotkałem się z takim deklem.
Muszę pogrzebać o co chodzi.

:
Napis sugeruje, że mechanizm zegarka pochodzi z Malezji. Są tam jakieś zakłady Seiko? Albo jakiś podwykonawca?

:
po pierwsze, princetonwatches to autoryzowany dealer seiko w USA, daje 3 lata gwarancji od Seiko. Raczej w podróby się nie bawią

po drugie, piszą wyraźnie "Seiko Black Samurai SNM033 is also known as SNM011 outside the US." Tutaj upatrywałbym źródła różnic

:
w Malezji jest jakiś podwykonawca dla Seiko , coś mi się obiło o uszy

Blaz
[Usunięty]
:
Mnie właśnie też, więc nie sądzę, że to podróbka jakaś. :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.