Poprzedni temat «» Następny temat
Moj pierwszy
Autor Wiadomość
topek 
Ryżowy

Wiek: 56
Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 519
Skąd: podkarpacie
 #1  Wysłany: 2010-07-25, 13:55   Moj pierwszy

Czyli MINORVA :grin: . Zgerek ma juz recke, wiec nie bede sie rozpisywal nad technikaliami bo juz bylo. Na dodatek moje 'znawstwo" wynosi zero przecinek nic :grin: .
Ale do rzczy :

Wracam do domu z drugiej zmiany - prysznic, kolacja,komputer. Zagladam tutaj i widze ze na bazarku jest cos fajnego, cos na co mam stosowne srodki. Szybka wymiana PW, wplata, wysylka i w miniony piatek , w samo poludnie zegarek jest u mnie.
Nozyk, paczuszka, ciach- otwarte. Biore do reki, ustawiam godzine, date i juz wiem ze trafilem w to co trzeba. Normalnie bizancjum pelna geba i wiszace ogrody babilonu na lapie :mrgreen: - Jestembardzozadowolony.
Co prawda pasek sztywny jak balcha, ale to sie zmieni. Sam czasomierz wykonany jak trzeba, wszystko poskrecane, przylega gdzie ma przylegac, wszystkie funkcje dzialaja, a szwagier zazdrosci - Jestembardzozadowolony.
Dokladnosc chodu - Puki co , wyglada na to ze "robi" 20 sekund w tyl, w ciagu doby - Jestemtroszkemniejbardzozadowolony. No ale nic sie w moim zyciu nie dzieje z dokladnoscia wieksza niz 30 sekund, wiec jest OK. Na pewno sam nie bede przy nim grzebal, bo wiem ze to sie skonczy nieszczesciem.
Na koniec : Pierwszy moj chinski zegarek jest bardzo bogaty wizualnie, bardzo mi sie podoba i wiem ze nie jest to ostatni taki zakup.
_________________
Noze tez lubie
 
 
Wozu
[Usunięty]

 #2  Wysłany: 2010-07-25, 14:19   

topek, gratuluję po raz kolejny;)
cieszę się, że się cieszysz :D
Jak na pierwszego chińczyka to bardzo dobry wybór ;)
Ale ten pasek z tektury to wymień najlepiej na K. Reda jest taki brązowy gładki wspaniale się nosi, komfort wręcz luksus ;)
A Bizancjum nie każdemu się podoba mnie się tam bardzo podoba :D
A co do dokładności chodu to jeszcze ponoś troszeczkę bo może się to jeszcze zmienić.

P.S.
Może dasz radę zdjęcia inne zrobić ;)
Ostatnio zmieniony przez Wozu 2010-07-25, 14:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rudolf 



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #3  Wysłany: 2010-07-25, 14:21   

Topek - niech się Minorva dobrze nosi i dotrze .
Teraz noże będą służyć częściej do otwierania paczek z zegarkami :D
_________________

 
 
topek 
Ryżowy

Wiek: 56
Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 519
Skąd: podkarpacie
 #4  Wysłany: 2010-07-25, 14:34   

Dzieki za dobre slowo. Pasek na pewno zmienie. Dokladnosc chodu - sie zobaczy jak sie dotrze. Na razie jest tak ze w ciagu 12-tu godzin robi 20sekund i nastepne 5 w ciagu reszty doby - nie biore do glowy :mrgreen:
Zdjecia to moj stary problem, jak sie na nie kliknie to sa wyrazniejsze, no ale podobno trening czyni mistrzem , wiec moze za jakis czas jakies ludzkie fotki mi wyjda.
A co do czestszego otwierania nozem paczek z zegarkami, to i offfffszem, offfffszem :mrgreen:
_________________
Noze tez lubie
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #5  Wysłany: 2010-07-25, 14:40   

Topek, gratuluję zakupu świetnego czasomierza.
_________________
 
 
Bibliotek@rz
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Wiek: 38
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3641
Skąd: Wrocław
 #6  Wysłany: 2010-07-25, 15:48   

Zachodzę w głowę jak można takie bizancjum nosić i nic nie wymyśliłem :P
Ale najważniejsze, że właścicielowi się podoba i szwagier zazdrości :) Dobrze, że trafiłeś z pierwszym zegarkiem i się nie zniechęciłeś, a wręcz przeciwnie.
 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #7  Wysłany: 2010-07-25, 17:12   

Gratki Topek, niech się nosi... Bizancjum też trzeba mieć w swojej kolekcji. Też poluję na coś w tym stylu :mrgreen: .
 
 
wahin 



Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 10766
Skąd: Koszalin
 #8  Wysłany: 2010-07-25, 18:17   

Gratulacje Topek pierwszego chinola :) niech się nosi i cieszy oko :grin:
_________________
Don Mati FCI - Hodowla bokserów, buldogów francuskich i mopsów
 
 
topek 
Ryżowy

Wiek: 56
Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 519
Skąd: podkarpacie
 #9  Wysłany: 2010-07-29, 13:26   

Dzieki raz jeszcze. Wlasnie sprawdzilem dokladnosc chodu. To znaczy sprawdzalem codziennie i po szesciu dniach jest - 3s. Jestembardzozadowolony.
Ciekawi mnie tylko czy tak zostanie, czy poleci do przodu.
_________________
Noze tez lubie
 
 
szeryf
[Usunięty]

 #10  Wysłany: 2010-08-08, 18:12   

Grauluję i niech się nosi!
Na marginesie, to spore grono chińskich zegarków fabrycznie jest wyregulowanych na tip-top. Już chociażby za to można je wielbić! :wink:
 
 
Szymek 
Właściciel Pola Ryżowego


Wiek: 30
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2873
Skąd: Okolice Leslau
 #11  Wysłany: 2010-08-08, 18:28   

Topek Gratulacje jakże bling bling czasomierza :twisted:
 
 
topek 
Ryżowy

Wiek: 56
Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 519
Skąd: podkarpacie
 #12  Wysłany: 2010-08-08, 18:41   

Zegarek caly czas chodzi, jest na reku po kilka godzin dziennie i z dokladnoscia jest tak, ze chyba sie jeszcze nie dotarl. Codziennie go ustawiam i potrafi przez trzy dni z rzedu miec odchył - 7s, a potam dwa dni po - 20s. Nadal nosze go z wielka przyjemnoscia i mimo planow zakupienia czegos skromniejszego wizualnie [Parnisa trza by wreszcie zanabyc], to sentyment pozostanie i tylko jakis straszny kataklizm moze spowodowac mysl o ewentualnum zbyciu mojego pierwszego, fantastycznego bizancjum nadgarstkowego :smile:
_________________
Noze tez lubie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum