radzcie
Odpowiedz do tematu

: radzcie
wybieramy spośród tych 3. Mi się widzi ten tylko ze wskazówkami ale...




któryś z tych:

Kupiłem właśnie Mosera, zaraz lecę na wymarzony urlop, tak więc wolałbym uniknąc sytuacji, że teraz wpłace zaliczke i będę musiał na urlopie jeść chleb z pasztetem Czy mógłby ktoś założyć za mnie tą zaliczkę?
:
ze wskazówkami już miałeś dużo ostatnio hmmm bierz niebieskiego z bullbarami - jest dość tani co jest zaletą przy tempie wymiany zegarków którą robisz
inna sprawa że ten też mi się ostatnio widział i jeżeli sie zdecydujesz, a po jakimś czasie Ci się odwidzi, to w ciemno wezmę nie jak te hieny reszta foruma, tylko za Twoją cenę plus 50 zł :)

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2014-12-27, 11:49, w całości zmieniany 2 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Niebieski, bardzo fajnie się prezentuje. Gdzie go można dostać, można linka

:
najprościej na allegro i ceny przed świętami nie odbiegały jakoś powalająco znacząco od zagranicy jeśli uwzględni się przymusowe opłaty

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
olek, weź ze wskazówkami, koniecznie czerwonego - wezmę za pół ceny później. :twisted:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Zgadzam się z Latlerem pifko

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Niebieski.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
ze wskazówkami już miałeś dużo ostatnio hmmm bierz niebieskiego z bullbarami - jest dość tani co jest zaletą przy tempie wymiany zegarków którą robisz
inna sprawa że ten też mi się ostatnio widział i jeżeli sie zdecydujesz, a po jakimś czasie Ci się odwidzi, to w ciemno wezmę nie jak te hieny reszta foruma, tylko za Twoją cenę plus 50 zł :)

Ale który ci sie widział? Ten pierwszy z żółta wskazówka?

Kupiłem właśnie Mosera, zaraz lecę na wymarzony urlop, tak więc wolałbym uniknąc sytuacji, że teraz wpłace zaliczke i będę musiał na urlopie jeść chleb z pasztetem Czy mógłby ktoś założyć za mnie tą zaliczkę?
:
Niebieski, a z reszta se daj spokoj.

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
A ankieta to gdzie??? Pierwszego nie maiłem jeszcze w łapach, ale to najtańszy wskazówkowy g-shock (nie ana-digi)
Póki co stawiam na dwójeczkę

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
Dwójka, ma fajniejszy pasek i bullbar robi robotę, a jak widać chętny na "odkup" jest :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
Tylko numer dwa. Sam mam ochotę na niebieskiego idealny na lato :)

:
Tylko GD-400

http://allegro.pl/zegarek...4787385742.html

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Pierwszy GAC-100 ma imo najciekawszy design- ze wszystkich G ten był najblizej zakupu przeze mnie ;) Tylko ta koperta jakoś dziwnie na ręce leży...

Drugi fajny :)

Ostatnie przekombinowane dość mocno :/

:
olek napisał/a:
Ratler Wściekły I napisał/a:
ze wskazówkami już miałeś dużo ostatnio hmmm bierz niebieskiego z bullbarami - jest dość tani co jest zaletą przy tempie wymiany zegarków którą robisz
inna sprawa że ten też mi się ostatnio widział i jeżeli sie zdecydujesz, a po jakimś czasie Ci się odwidzi, to w ciemno wezmę nie jak te hieny reszta foruma, tylko za Twoją cenę plus 50 zł :)

Ale który ci sie widział? Ten pierwszy z żółta wskazówka?

GD 400 niebieski

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.