Moje II
Odpowiedz do tematu

:
Ten z szeroką klamerką, znaczy języczkiem ;) świetny :shock: , ciekawe czy takie klamerki da się osobno kupić hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
No da się, isofrane sprzedaje. Tylko cena odstrasza i to co chyba pisał Tomek, one nie są.najwygodniejsze w obsłudze.

FORZA Robert!
RK WRT
:
No nie som, ale jak się kce szpanować, to czeba cierpieć... :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Wiecie jak dobrze szyje się w pociągu? Tylko najpierw trzeba zaspokoić ciekawość wszystkich współpasażerów...









FORZA Robert!
RK WRT
:
Te z x zaklepane?
Ostatni by mi bardzo do bronza pasował :głową w mur:

Skate or die!
:
Syskie na prezenty pod choinkę :P

Piotrek, możemy popracowac po świętach, będę robił do Łodzi do jednego Hegemona coś to przy okazji :)

Aha, zainwestowałem w wybijak 60 zł, trochę lepiej mi się szyje slamem tą cordurę teraz, ale wiem jak jeszcze to ulepszyć. Ale na to wpadłem przypadkiem dziś dopiero...

FORZA Robert!
RK WRT
:
Świetne paski Przemku :) Zwłaszcza te ze skóry łączonej z cordurą mi się podobają ;)

:
Jak zwykle miodnie :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ładne te kordury pifko

:
..........świetne pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Od niedawna jestem posiadaczem dwóch pasków od Nicka.
Chwaliłem już na privie, ale publicznie też się należy :)
Są świetne. Już mam pomysł na kolejny...

Pozdrawiam
:
Te iksy świetne są pifko - jakie toto grube? Taki z czerwonym przeszyciem to bym widział... w takim jednym zegarku co to go jeszcze nie mam... hmmm :)) :))

Ostatnio zmieniony przez Daito 2014-12-23, 21:41, w całości zmieniany 2 razy
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Dzięki za pasek Przemek pifko Jestem miło zaskoczony :)
Za jakiś czas napewno odezwę się po następny.

:
:oops:

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555 napisał/a:
:oops:


Nie ma co się wstydzić. Robisz świetną robotę na tym forum pifko

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.