Czym ściągacie teleskopy?
Odpowiedz do tematu

: Czym ściągacie teleskopy?
bo muszę sobie sprawić jakieś sensowne urządzenie, co się nie rozsypie po kilku użyciach...
miałem wcześniej takie:



ale końcówki zębów pokruszyły się dość szybko :mad:
czy jest sens iść w coś podobnego? jeśli taki to polećcie nie wiem model/markę itp, czy warto dopłacać do droższych, markowych, czy to taki sam shit jak tanie za kilka zł ?
czy dziergać nożem/scyzorykiem w nadziei, że nie poharatam koperty?

:
Takie coś zaoszczadz trochę czasu i "nerw". No i zadrapań. Ja używam podobnego Bergeona 6767 - robi swoje.
Nie idź w blaszaną taniochę; końcówki muszą być z porządnej stali i dobrze zaszlifowane.

Gburr.

:
Bergeon spoko, ale cena trochę zniechęca hmmm
znalazłem takiego dynksa u Boba, u którego planuję zakup paska.
koszt to 12$ + ewentualnie zestaw dodatkowych końcówek za 3,99$
warte to coś?

sznurek

:
mapet, nikt ci na to pytanie nie odpowie - w całym tym interesie najważniejsza jest jakość końcówek.
A te tanie, są w całości zrobione z chromowanego mosiądzu :złośliwiec:
Jak tym dziergasz stalowy - było nie było - teleskop, to sam pomyśl co jest mocniejsze pifko
Musisz szukać takich ze stalowymi końcówkami, nawet jeśli to jest czarna stal narzędziowa.

:
mapet napisał/a:
(...) koszt to 12$ + ewentualnie zestaw dodatkowych końcówek za 3,99$


To wychodzi cuś jak ten oberżeon w Time-Polu...

G.

:
mapet, ja dokupiłem końcówki. Fakt, że trochę to miękkie ale kilka miesięcy posłużył. Więc za 20 zł IMO może być.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Jacek. napisał/a:

To wychodzi cuś jak ten oberżeon w Time-Polu...

G.


Timepol mi podpowiada 75 + 15 wysyłka...czyli łącznie ok 30 amerykańskich papierów :/

tutaj znalazłem po pieniądzach, ale nie mogę znaleźć ile liczą za wysyłkę ... swoją drogą nazwa sklepu mi nic nie mówi hmmm

:
mapet napisał/a:

Timepol mi podpowiada 75 + 15 wysyłka...czyli łącznie ok 30 amerykańskich papierów :/


Chyba pocipieli.
Fakt, że kupowałem koło półtora roku temu, ale kostował z połowę tego.

Gb.

:
oka, póki co kliknąłem ten u Boba z dodatkowymi końcówkami, w sumie pieniądz dobry a wygląda w miarę solidnie i końcówki stalowe są
zobaczymy co to warte jak przyjdzie pifko

:
Można też sobie zrobić. To moje z narzędzia stomatologicznego ;)
Takie podgięte są w niektórych przypadkach praktyczniejsze, np. przy maskownicach.







.

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.