Tokkotai a sprawa polska
Odpowiedz do tematu

:
Znaczy Tomku, że mogę jeszcze coś napisać? hmmm

:
Nazwa klubu to też ciekawa kwestia, ponieważ wiąże się ona z naszą odmową użycia znaku "Seiko" na produkcie. Tzn. tak sie domyślam, bo naciskali, naciskali, my sie zaparliśmy że nie i wuj ... po czym po paru dniach nam mówią że OK, zmieniami Seiko na okieS, tylko ani pary z gęby żeby się nie wydało przed zmianą :-)
No to było trochę jaj z zamazywaniem dekli, rysunków itd :D

:
Z_bych, nie :P chyba że będziesz finansował moje zakupy spowodowane Twoim pisaniem ;)

Ostatnio zmieniony przez goTomek 2014-05-23, 14:47, w całości zmieniany 1 raz
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Z_bych napisał/a:
ALAMO, oooo a to zdjęcie w wątku z szycia?

[ Dodano: 2014-05-23, 14:28 ]
Obrazek


To z maszyny, tylko nitki trzeba udziabać ręcznie.

:
Radek słusznie prawi.
Uszycie ręcznie 2000 pasków jest w zasadzie niewykonalne.

:
I to jest własnie problem...
Jeśli krawiec dostanie do uszycia 2 bele materiału i ma z tego skroić i uszyć 150 jednakowych par spodni.
I wytnie je nożem krawieckim (takim małym, elektrycznym) po czym całość pozszywa na maszynach (na prąd - nie pedałowej stebnówce z cykcakiem) a już na pewno nie iglą i z naparstkiem na paluchu, to jego robota jest ręczna, czy maszynowa?

Już abstrahuję od pasków, ale zastanawiam się czasem, gdzie kończy się rękodzielnictwo (rzemiosło) a zaczyna produkcja masowa?

Krzycho ale co to znaczy ręcznie? Przy pomocy szydła i butaprenu? A przy pomocy maszyny do szycia skór już nie?

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2014-05-23, 15:02, w całości zmieniany 1 raz
:
One są ręcznie szyte na maszynie.

:
Bardzo fajna recenzja!! Chyba mam to samo co goTomek po przeczytaniu wzrósł mi apetyt na ten zegarek.

Maras68
[Usunięty]
:
Piort napisał/a:
po przeczytaniu wzrósł mi apetyt na ten zegarek.


jest nas coraz to więcej ... cool

:
Z_bych, fajna recka a i zegarek mi się podoba. Dużo daje ta koperta 43 mm czyli rozmiar ok :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Zegar nie moja bajka ale recenzja świetna! pifko

:
Super napisane i w końcu bohaterem recenzji jest bardzo fajny zegarek, który mi się naprawdę podoba. A ostatnio gdzieś mało zegarków mi się podoba pifko

:
świetnie się czyta. Tak jak początkowo z dystansem podchodziłem do tego modelu to muszę przyznać że po przeczytaniu recki bardziej się nim zainteresuję

:
Dzięki za reckę , sam zegarek bardzo mi się podoba pifko

:
Chciałbym ten zegarek dostać na komunię, ale niestety miałem ją prawie 4 dekady temu, więc pozostała recenzja i obrazki, dzięki Z_bych za fajny opis.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.