Szukam - klasyk z sekundą na "6"...
Odpowiedz do tematu

: Szukam - klasyk z sekundą na "6"...
Witajcie!



Czarna tarcza, srebrna koperta, rozmiar 39-43mm, bez drukowanego napisu PARNIS :P , moze byc stylizowany jak w Tao... Naciąg mechaniczny, ogólnie "garniaczek"... Oczywiscie kraj pochodzenia ChRL, cena - do 100$...



Ktokolwiek widział, ktomkolwiek zna...



Pzdr

Spinner

:
W tych linkach co dostałem od ciebie, był taki model, musisz tylko poszukać, tyle tylko że niektóre to mają ceny "cosmos", mój był od tego samego dostawcy.

:
Same złote widzę...;-(



Pzdr

Spinner

:
Przepraszam - czy zastałem Jolkę? :P



Pzdr

Spinner

:
Dooobra, nikr nie chciał pomóc to sobie pogadałem z friendami i mi złozyli "na zamówienie":)







Pzdr

Spinner

:
Nooo, szukałeś, szukałeś i znalazłeś :D

zer0
:
jak na zamówienie? :) zrobili customa? ile wyszło za taką przyjemność?

:
A ten czarny Parnis z sekundą na 6 dlaczego Ci się nie podobał?

Zbyt podobny do innych zegarków?

Blaz
[Usunięty]
:
Gratuluję Spinner Customa! :wink: I właśnie - ta przyjemność kosztowała coś ekstra?

:
Parnis jest fajny ale masakruje go duzy, biały napis drukowanymi literami: "PARNIS" (gdyby były stylizowane, mniejsze - mniód-malina)... :?



Poprosiłem gości aby mi zrobili taki jak "ten złoty ale srebrny" :lol: Powiedzieli, że z przyjemnością mi zrobia ale muszę poczekać... 3 dni :P



Oczywiście "termin był ok"... Trochę cykałem się tylko czy się dobrze dogadaliśmy więc kontrolnie z dwa razy wypisałem "co ma być czarne a co srebrne" :twisted:



Koszt jak zwykły: 75$ z przesyłką.



Pzdr

Spinner

:
Spinner napisał:
Parnis jest fajny ale masakruje go duzy, biały napis drukowanymi literami: "PARNIS" (gdyby były stylizowane, mniejsze - mniód-malina)... :?


No to niestety, prawda. Ale osobiście to ocenę za kilka dni (mam nadzieję).

Może na żywo nie będzie tak źle.

Oczywiście w takim klasyku napis "kaligrafowany" wygląda bardziej stosownie.

:












Pzdr

Spinner

:
A jakieś foty od dekla strony? En face bardzo przystojny. :wink:

I jeszcze koronka. Siakaś inna chyba bo spłaszczona na czubku, nieprawdaż?

Darecki
[Usunięty]
:
A to jest koperta od Parnisa czy Tao? Mimo wszystko swietny :) I tez poprosze fotke od tylu :D

:
I taki gustowny fiuterałek w zestawie? No no, ładnie :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.