Bulova Precisionist 96B128
Odpowiedz do tematu

: Bulova Precisionist 96B128
Witajcie

Bez zbędnego opisu bo nie będę ponownie wychwalał tej płynącej sekundy....to trzeba zobaczyć samemu ;)

Szczotkowane nakładane indeksy i wielowarstwowa cudownie zdobiona tarcza.

Jeden z moich ulubieńców:













:
świetne fotki i świetny zegarek! pifko

"Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska."

Usługi finansowe dla firm. Kredyt, Leasing, Faktoring. Info -> PW
:
no właśnie nie wiem czy świetny hmmm jest z nim jak z moją starą - coś się podoba ale też coś odpycha hmmm

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Jakaś mi znajoma ta bulova hmmm :))
Fajne fotki pifko

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Świetne fotki - ale takim sprzętem, to nie dziwota ;-)

:
Modelka urodziwa, to i zdjęcia ładne :)

Szymon
[Usunięty]
:
Grizzly,
IMO pierwsze dwie zdecydowanie bardziej ;)

Zegarek zacny, forki super!

Santino napisał/a:
Świetne fotki - ale takim sprzętem, to nie dziwota

No cieżko się nie zgodzić, tylko wiesz... choćbyś nie wiem jaki sprzęt miał, to jeszcze trzeba umieć użyć - co kolega jak widać doskonale potrafi.
Ciniol by Ci nawet takim zacnym Nikonem zdjecia spiętrolił :D

:
Zegarek świetny, ale czegoś mi w nim brakuje. Sam nie wiem czego.

:
Jedyne, czego mi w nim brakuje, to tego że nie jest mój.

Już kiedyś podchody do niego robiłem, ale ostatecznie nie kupiłem. Może kiedyś.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Jedyne czego komuś może ewentualnie brakować, to napęd mechaniczny. Ale wtedy to byłby zupełnie inny zegarek. A mechanizm jest na tyle oryginalny i niepowtarzalny a sekunda tak fantastycznie płynie się porusza, że i ten argument odpada. Dla mnie to zegarek kompletny od A do Z. A wiem, co mówię, bo po sprzedaniu pierwszego przy pierwszej możliwości kupiłem drugi. Reszta to albo czepianie się, albo kwestia gustu we wzornictwie.

:
Z_bych napisał/a:
Jedyne czego komuś może ewentualnie brakować, to napęd mechaniczny. Ale wtedy to byłby zupełnie inny zegarek. A mechanizm jest na tyle oryginalny i niepowtarzalny a sekunda tak fantastycznie płynie się porusza, że i ten argument odpada. Dla mnie to zegarek kompletny od A do Z. A wiem, co mówię, bo po sprzedaniu pierwszego przy pierwszej możliwości kupiłem drugi. Reszta to albo czepianie się, albo kwestia gustu we wzornictwie.


Dobrze Kolega prawi ;)
Mi w wyglądzie czasami, podkreślam czasami, nie pasuje to wypukłe szkło i brak szafirka. Poza tym wszystko jest cudowne, a już w ogóle za te pieniądze...
Kolega Z_bych trochę dzięki mnie kupił drugi egzemplarz, a ja swój kupiłem od Kolegi goTomek po przeczytaniu recenzji kolegi Z_bycha ;)

:
A ja dotąd nie wiem, dlaczego właściwie sprzedałem hmmm
;)

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Ja też kupiłem po recenzji Z_bych'a, potem sprzedałem jemu właśnie i już mi brakuje tej płynącej sekundy więc chyba kupię innego Precisionista :głową w mur:

If in doubt, FLAT OUT!!!
:
No dobra, na mnie już nie liczcie, mój pozostaje :popcorn:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.