Casio G-9000R-4ER Mudman Rescue
Odpowiedz do tematu

: Casio G-9000R-4ER Mudman Rescue
Wspomnienie lata w ten mroźny dzień...










:
Trzymaj te fotki w dużej rozdzielczości - będą do kalendarza na przyszły rok!

zegarek też ujdzie ;-)

:
no fakt taki se ten zegarek :/ wstyd taki nosić

przygotuj się że będę cię korumpował w kwestii tego zegarka pifko

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2014-01-31, 11:02, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
No i mi się bardzo podoba a już chyba niedostępny :/ Fajne fotki.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
sio stąd kornel, ja byłem pierwszy

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Super zegarek no i super fotki pifko

:
Ciniol, nie pcham się bo wczoraj kliknąłem nowego G :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Spokojnie spokojnie, już go nie mam ;)
Fajny mudman nie jest zły, ale nie miałem kiedy nosić....
Co do kalendarza to niestety za późno się zorientowałem, że robicie kalendarz bo bardzo mi się podobają zdjęcia do niego wybrane i może też bym się z czymś załapał, a może zrobił inne specjalnie pod kalendarz ;)
Niestety moje zdjęcie jest w kalendarzu na kizi....ale tam jest biurkowy i mi się na nic taki zda :/

:
nickt, co się odwlecze, to nie...

Za rok też będziemy robić.
pifko

:
a pamiętacie plakaty? może by tak pokusić się o numerowane i heja z plakatami hmmm

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
: Re: Casio G-9000R-4ER Mudman Rescue
nickt napisał/a:
Wspomnienie lata w ten mroźny dzień...


W Opolu dzisiaj +6 st było ;)

Fotki super - zegar też fajny, szkoda tylko ze taki mały...

Ostatnio zmieniony przez Daito 2014-01-31, 16:46, w całości zmieniany 1 raz
Nieczynne z powodu że zamknięte
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.