Koncepcja Forumowca 2014?
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Hy hy hy :twisted:

:
Na gazomierza to mi serio narobiliście smaka :)) Będę się bacznie przyglądał, co z tego wyniknie cool

:
No przyznać uczciwie trzeba, że gazomierz mocno nietuzinkowy jest hmmm W sumie niezły strzał jako pierwszy forumowiec CW :złośliwiec:

:
Nie tak dawno pozwoliłem sobie zaproponować "damkę" jako zegarek forumowy. Zwolennikom wskrzeszenia tej idei polecałbym zapoznanie się z tym tematem:
http://czwarty-wymiar.pl/viewtopic.php?t=14879
Nie zajmie im to zbyt wiele czasu.
Spośród proponowanych koncepcji, chyba najbliższy memu sercu byłby bardzo bardzo klasyczny garniturowiec, może Rzymianin z porcelanową tarczą i subsekundą, albo kostka? A tak poza wszystkim, to bardzo bym prosił o dopisanie do listy antybransoletowej, jak trzeba to takowe noszę, ale bez zachwytu.

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2013-10-25, 19:28, w całości zmieniany 2 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Z tego co pamiętam Gerlachy nie kwapią się do homarowania. Cóż. Ja w każdym razie kieruje się przed wszystkim pięknem wzornictwa i skuszę się tylko zegarek, na który chce się patrzeć. Dokładając do pokazywanych wcześniej AP Royal Oak albo Nautilusa taka klasyka:



Zegarki * Rower * Radio
:
eee to raczej nie przejdzie

Co Cię nie zabije to Cię je#nie po kieszeni :/
:
Damian napisał/a:

a z drugiej strony jak będzie czas to ogarnął bym kopertę z podpisu, tylko czas :/ królestwo za czas!


Ja tam jestem za!

:
ALAMO napisał/a:
Uuuu ... będzie banowanie ... :D Ustawiać się, w kolejce, kto nie lubi bransolet :złośliwiec:
1. Svedos
...
...
:D


Ja tam się swojej antybransoletowości nie wypieram :))

:
Nie!

Chcemy polskiego bauhausa w stylu maxa billa chrono :)

:
Damian napisał/a:


a z drugiej strony jak będzie czas to ogarnął bym kopertę z podpisu, tylko czas :/ królestwo za czas!


O to to!
EDC na tak wyprofilowanej kopercie, z dniami tygodnia po polsku!!!
pifko

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
dtox też może być pifko

Co Cię nie zabije to Cię je#nie po kieszeni :/
:
o, taki nasz lepszy epos czwartek to by byla moc nad moce!
Duza data - tzn dzien tygodnia po polsku, nakladane indeksy (ARABSKIE!, przynajmniej te glowne), granat albo szary z jakims akcentem kolorowym - taki casualowy elegant, edc jak sie patrzy.

i moze miec normalny rozmiar - 40-42.

beceen | ***** ***
:
beceen pifko pifko i jeszcze mechanik :)

Co Cię nie zabije to Cię je#nie po kieszeni :/
:
A mnie się wydaje,że jako pierwszy zegar spod znaku Czwarty-Wymiar to powinien mieć mooooc.Coś nietuzinkowego jak jednowskazówkowiec lub jak zaproponowałem gazomierz...Byłaby moc. cool

Ostatnio zmieniony przez LU04KAS 2013-10-25, 20:23, w całości zmieniany 1 raz
:
beceen napisał/a:
ARABSKIE


Oho ... Internacjonalista ... :złośliwiec: ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.