Chiński SAS
Odpowiedz do tematu

: Chiński SAS
było tak:



Uploaded with ImageShack.us

a jest tak:


tarcza i sekundnik od boschetta CD2 i zdjęty cyklop ze szkla. Chciałem jeszcze jakoś zetrzeć powłokę z indeksów na bezelu, no ale nie wiem jak sie do tego zabrać :)


sama baza to RU Braun, koperta prawie jak w SAS-ie, bardzo dobrze zrobiona. niby wr1000m - ale kto to wie.... podwójna uszczelka pod deklem, podwójna przy koronce, zawór helowy.



:
lepiej powiedz skąd bazę wziąłeś... :złośliwiec: chętnie bym sobie all black'a jakiegoś na tym machnął...

Skate or die!
:
niemiecki ebay. ale niemiaszki do Polski nie wysyłają.

k-kapusta
[Usunięty]
:
No swietnie wyszło,co do bezela to chyba tylko szlifowanko...gratulacje pifko

:
Z tym nie będę miał problemu. Dasz jakąś linkę bo samo ru braun to niewiele wyników daje...

Skate or die!
k-kapusta
[Usunięty]
:
Coś jak by to http://www.ebay.de/itm/Or...id=522196196551

:
No to, to, sa jeszcze w czarnym pvd i w zlotym :)

:
Usuniecie pvd to moze jakies piaskowanie? potem wysatynowac, zmatowic i tylko nosic

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
k-kapusta
[Usunięty]
:
Po piaskowaniu będzie piękny satynowy-potem jedynie można np wypolerować indeksy.Choć ja osobiście to bym całego wypiaskował-była by moc!!! :złośliwiec:

:
Hmm... zrobiłeś se podróbę Boschetta?

Milutko :D pifko

Segoy
:
Eee, mam boschetta....Mialem po prostu dodatkowa tarcze a ze pasuje na miyote, to wsadzilem.
Przy okazji jak sie zdejmie dekiel z obu zegarkow to niestety sporo na plus jest braun.

:
Zegarek z linki dawno sprzedany... Szkoda bo ostatnio szukam sposobu na fajnego i taniego czarnucha...

Skate or die!
:
Cytat:
Chciałem jeszcze jakoś zetrzeć powłokę z indeksów na bezelu, no ale nie wiem jak się do tego zabrać


To była już omawiane na HF chyba kwasem solnym (albo jakimś inny) jeden koleś ściągnął powłokę...
Pośle Ci ten temat na PW jak znajdę...

Fajny MOD ale wiesz co powiem o pasku :))

:
misiu, jak kwasem zdjąć powłokę z samych indeksów ja się pytam?

a pasek benarusa zajebongo.

:
A tera tak






Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.