Bernhardt - Sea Shark - paska szukam!!??
Odpowiedz do tematu

:
Wszystko da radę ścisnąć, pytanie tylko jak to będzie wyglądać i czy aby nie popęka.
Skoro robią docinane materace, to nie ma co ich wciskać na siłę.

W oryginale Rekin jest na branzolecie i to połączenie wygląda fajne.
Oryginalna guma, jest najbardziej fajna, ale dla mnie za delikatna - właśnie przez 20mm szerokość.

Według mnie najlepszy jest docinany 24mm, na pewno warto spróbować z dociętym 22mm.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Blaz
[Usunięty]
:
Nie, nie trzeba prosić. :wink:
W west masz do wyboru maratac, który: ma 20mm w uszach/24mm przy klamrze, 22mm w uszach/24mm przy klamrze, 24mm w uszach/24mm przy klamrze. Tuż przy uszach one są firmowo docinane z 24mm do odpowiedniej szerokości.

W republic masz do wyboru: 20mm w uszach/20mm przy klamrze, 22mm w uszach/22mm przy klamrze, 24mm w uszach/24mm przy klamrze. Nie są docinane. :wink:

Kumotrze Bow: na wus widziałem fotoplastikon z próby ściśnięcia marataca. Dało się, ale po kilku dniach popękał. :wink:

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2010-05-07, 09:34, w całości zmieniany 1 raz
:
Blaz napisał/a:

W republic masz do wyboru: 20mm w uszach/20mm przy klamrze, 22mm w uszach/22mm przy klamrze, 24mm w uszach/24mm przy klamrze. Nie są docinane. :wink:


20mm/20mm nie ma w republic od dawna :sad: .

Blaz
[Usunięty]
:
A, to nie wiedziałem. :cry:

:
Jak tydzień temu szukałem pasków dla siebie - pisałem do nich. Odpisali, że w najbliższym czasie nie będzie 20/20 i od dawna już nie mają, ze względu na niskie zainteresowanie. Nie mogą go również sprowadzić na zamówienie. Dlaczego? Nie napisali. Szkoda, bo ładny jest.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.