Pytanie po zakupie.
Odpowiedz do tematu

tewie
[Usunięty]
: Pytanie po zakupie.
Witam !
Panowie moja mm 47 nie posiada na deklu uszczelki . Zastanawiam się czy jak ją będę nosił ( ręka wszak paruje ) to mogą zacząć rdzewieć bebechy . A może nasi kochani producenci robią je z nierdzewki ? :wink: . Ktoś wie coś w temacie ? .
Ktoś mi miał kupić przy okazji ten oring ale już zapomniałem kto :lol: ; żartuję , wiem ale nie chcę być upierdliwy.

:
Jedna z moich Maryn też przyszła bez uszczelki. W wolnej chwili muszę się zmobilizować i wyciąć ją z jakiejś cienkiej gumki lub podobnego tworzywa.

:
Skoro powinna być ta uszczelka to możesz napisać do majfrienda u którego zamawiałeś zegarek i na pewno doślę Ci tą uszczelkę :)

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
tewie
[Usunięty]
:
No dobra napiszę wprost : gdyby ktoś kupował coś to bym poprosił . uszczelka kosztuje chyba 3,5 dolka ja wyslę 20 zeta albo nawet 30 . Może być ? . Wiadomość proszę na pw.
Jaro - też myślałem o takim rozwiazaniu ale myślę że to nie bedzie za dobre , natomiast nigdy bym nie wpadł na to żeby pisać do Wuchanu i upominać się o uszczelkę :lol:

:
Dlaczego nie?
Powinna być, a nie ma - majfriend we have a problem :D
Mi kiedyś dosłali uszczelkę do szkiełka i teleskopy :)

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
tewie
[Usunięty]
:
Masz rację ale mnie to chyba by olali , tym bardziej że już jakiś czas upłynął od zakupu .
Liczę teraz tylko na kogoś kto będzie dla siebie kupować jakieś drobiazgi i przy okazji się podłączę to będzie miał darmową przesyłkę i moją dozgonną wdzięczność. :smile:
Ludzie czytajcie ten temat :lol:

Ostatnio zmieniony przez tewie 2010-05-07, 14:15, w całości zmieniany 1 raz
:
Tewie, nie miałeś obowiązku odkręcać dekla zaraz po zakupie, pisz do sprzedawcy, zobaczysz że wyśle Ci uszczelkę.

:
...znając doświadczenia reklamacyjne svedos'a, to jest to możliwe

tewie
[Usunięty]
:
Tak mówicie ? , no nie wiem jakoś brak mi sumienia i tak ich wpuszczać w koszta . Oni biedaki tylko miskę ryżu na dzień jedzą ( gdzieś pisali ) :lol:

Blaz
[Usunięty]
:
A gdzieś pisali, że Claro to jest bardziej szwajcarskie od prezydenta Szwajcarii. :mrgreen:

Reklamacja to podstawa. I majnfriendy też to rozumieją. :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.