Citizen Nighthawk, ale który?
Odpowiedz do tematu

: Citizen Nighthawk, ale który?
Ponieważ Gerlachy nie chcą mi sprzedać Batorego bez kolejki :foch: :)) to se wymyśliłem, że w prezencie kliknę sobie nocnego sokoła.
Ale przecież nie kilka, tylko jednego, bo inne też czekają w kolejce, a portfel nie z gumy tylko ze skóry, a gdyby nawet, to i tak trzeba mieć go czym rozciągać :D
Ale im dłużej i więcej szukałem tym niestety więcej znalazłem, ale za to coraz mniej wiem: do rzeczy więc...
Jakiego koloru tego sokoła, z czarną tarczą, czy może z brązową, a może (skoro on ten sokół nocny) w ogóle całego czarnego w PVD? A skoro tego właśnie, to dlaczego :)
Wrzucam poglądowe fotki i głównie liczę tu na takiego jednego, co to ostatnio obama :D niech może jakieś przemyślenia swe przedstawi.



Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
Sylwek
[Usunięty]
:
Jeśli to nie ma nic wspólnego z Twoją chorobą ,to IMO tylko brązowy ;)

:
Żaden imo, spoko zegarki ale chyba nie aż tak żeby kupić hmmm Zresztą wusowca będziesz miał niedługo z dwoma koronkamy ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
brazowy mialem, dosc szybko sprzedalem. Fajny zegar, ale dla mnie za duzo wensza w wenszu. Polecam bransolete, bo ponoc fajna.

beceen | ***** ***
:
po prostu czarny

:
A ja za brązowym też mi się bardzo podoba.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Miałem stalowego z czarną tarczą na bransolecie, sprzedałem i potem żałowałem. Bransoleta najlepsza, jaką miałem w zegarkach w tym przedziale cenowym. Szukaj wersji na bransolecie, a pasek to już sobie jakiś znajdziesz.

:
Fajne te Citki chociaż na żywo imo nie robią takiego wrażenia. Poza tym ale myślę, że w podobnym przedziale cenowym można szukać czegoś ciekawszego dlatego głos na "żaden"

:
Myślę, że Dorian06 się wypowie bo ma w tej chwili obydwa chociaż akurat jemu czarny bardziej podszedł :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Tylko Havana na chronossimo

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Miałem całego czarnego na bransolecie i był nie do noszenia. Smutny jak kondukt pogrzebowy. Miałem też dość długo Havanę i to było to. Fajny zegar i mimo wenszów na tarczy zaskakująco czytelny. Oryginalny pasek nie dał rady, więc przerzuciłem na zamówiony u Spinnera.

:
Chyba mi przeszło :D macie rację, za dużo wenszy :)
Ale poczekam aż się obama może wypowie, może go jeszcze skorumpuję, albo co hmmm
albo se dla odmiany skx'a kliknę może...

Ostatnio zmieniony przez goTomek 2013-06-16, 14:08, w całości zmieniany 1 raz
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
SKX brzydal...

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Cicho, sam brzydal, a w ogóle to miałeś na spacer iść albo się uczyć :D
SKX (pepsi) na bazarku długo nie poleży jakbyco, zresztą naghthawk havana też nie :))
Coś się musi dziać, w czerwcu nic jeszcze nie kupiłem a czerwony nick zobowiązuje :P

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Dla mnie zaden, w tej cenie jest milion ciekawszych...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.