Nowe nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Blaz
[Usunięty]
:
To się cieszę, że moja recenzja na coś się przydała. :wink:

:
Mam od niedawna jednego mesha i muszę przyznać żę noszenie go jest miłe dla ręki i wygodne tylko zapinanie mam zwykle zapięcie jak w paskach i troche dziurki są nie w tych miejscach co potrzeba.

:
A ja tak jakoś szukałem, sprawdzałem, nieopatrznie kliknąłem .... i teraz czekam :wink: , no i doskonale rozumiem Blaza :lol:

(SEIKO Spirit Automatic Watch 6R15 SCVS013)


Ostatnio zmieniony przez Svedos 2010-02-11, 20:39, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Teraz to się nazywa nieopatrzne kliknięcie? :twisted: Ale nabytek zacny! :shock:

:
i dobrze zrobiłeś!!! bardzo ładny klasyczny zegarek będzie Ci pasował do SARBa i SS66

:
super też tak czasem chodze sobie tu tam i zawsze coś wyszperam

sarb 66 spirit - potem już tylko grand :)

:
Tak napisałem że mi się kliknęło bo wiem że Spinner "choruje" na takiego i będzie na mnie "wq....ny", a Hotwax ma rację następne Seiko to z pewnością będzie GS.



Wojtek wybacz, dam ci ponosić :wink:

:
sszwedo napisał:
A ja tak jakoś szukałem, sprawdzałem, nieopatrznie kliknąłem .... i teraz czekam :wink:




...weź się wypchaj :roll:







...też tak muszę sobie kiedyś nieopatrznie kliknąc :wink: . Pogratulować.

:
Kurna... :shock: Złośliwcze... :roll: Specjalnie... :!: Nie gadam z Tobą... :twisted:



Pzdr

Spinner



Przepiękny - bardzo sie cieszę, że bedę mógł go wkrótce choc pomacać... :wink:

qbapiasek
:
sszwedo miałeś następne seiko kupować GS a tu mi podbiles cenę za seiko na allegro :P ale wygrałem wiesz sszwedo jak mnie wkurzalo ze ktoś mnie podbija bo ja na telefonie to nie na łatwiejsza sprawa z licytacja :D będę miał swoje seiko 66 :wink: zdjec nie wkleje bo iphona pisze :wink:

:
Quba, sory, nie wiedziałem że to ty, a swoja drogą dobrze by było co byśmy znali swoje nicki z allegro i sobie w drogę nie wchodzili, gdybym wiedział to bym nie licytował. Ale pewnie i tak znalazłby się ktoś inny :wink: :lol: .

:
...pytałem na GMT o tego Seiko, czy z tą wskazówką sekundnika wszystko ok? Jkoaś mi nie pasuje ten czerwony grot na końcu.

:
Tego nie wiem w tym który posiadam jest inna, a kiedyś szukałem w necie informacji o tym zegarku i jest ich bardzo mało, żeby nie powiedzieć, wcale.

:
sszwedo napisał:
... informacji o tym zegarku i jest ich bardzo mało, żeby nie powiedzieć, wcale.




...no właśnie, może Filip pomoże :)

:
widziałem na allego kiedyś takiego vintyga seiko tylko mniej elgancki wygląd i miał czerwony grot na sekundzie, może skunda jest od sportowyvh wersji.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.