Nowe nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
http://www.orientuhren.de...07b9-p-431.html
na orientuhren tez chyba dają czarny datownik ale nie wiem jak jest z obwódkami indeksów i wskazówek

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
emster
[Usunięty]
:
No to graty zakupu, ja wciąż poluję na "Reja".

:
No właśnie też się zastanawiałem nad tą wersją, ale nie wiem jak z resztą - jak piszą że data czarna, to pewnie tylko ona, a reszta srebrna. W tym sklepie też jest wersja z szafirem, antyrefleksem i jakąś lepszą lumą - musi być miazga, skoro już w mojej jest ;) Ale 100EUR dopłaty to spory pieniądz, imo - nie warto.

Dzięki chłopaki!

Ostatnio zmieniony przez Bibliotek@rz 2013-06-05, 12:30, w całości zmieniany 1 raz
:
Ciniol napisał/a:
...trzeba będzie na takie cuś uwarzać przy zakupie...

hmmm uważać, uważać, uważać ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Gratuluję ostatnich zakupów, fajne bardzo.

:
graty tego Orienta, jest super.
Wersja na orientuhren tez powinna byc all black:
Cytat:
gun-coloured luminous hands and hour markers

:
Aha - no to sprawa rozwiązana choć wolałbym się zapytać przed kupnem, bo na fotce co innego, w opisie co innego.

Szymon
[Usunięty]
:
gruez, ale na Orientuhren okienko datownika chyba jest białe hmmm

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2013-06-05, 12:52, w całości zmieniany 1 raz
:
plask jimmy, zasługuje na lepsze zdjęcia

Bibliotek@rz, fajny.

Graty Panowie.
pifko pifko pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Szymon - No właśnie zastanawiamy się czy tylko okienko daty czy jednak okienko + wskazówki i indeksy (z opisu wynika, że okienko białe, a reszta czarna jednak zdjęcie mówi co innego - wszystko w jasnym kolorze ).

Ostatnio zmieniony przez Bibliotek@rz 2013-06-05, 12:58, w całości zmieniany 1 raz
:
Bibliotek@rz napisał/a:
Nie pytaj - CreationWatches, dopiero później przeczytałem na forumce, że cło jest właściwie bankowe :/

Kucze ja nie wiem, czy ja jakiś drugi Iks jestem czy jak :D Wszyscy narzekają na Creation a ja na 4 zakupy od nich tylko raz dałem zarobić Vincentowi i to przez własną niewiedzę bo to pierwszy raz był i właśnie nie wiedziałem. Kolejne razy bez żadnych problemów, poprosiłem - wysłali, doszło a VR nawet nie wiedział co jest grane ;)

A zegarka bardzo gratuluje, nosiłbym pifko

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Dzięki :)

Ja dałem się podejść Vincentowi jak dziecko - nie czytałem nigdy o przypadkach z Creation więc nie bacząc na przesyłkę DHLem, kliknąłem i poszło. Mam zegarek w trzy dni robocze, ale jednak niesmak pozostał, tym bardziej że chcieli ode mnie wszelkich możliwych papierów i deklaracji. Dobrze, że do notariusza iść nie kazali.

Szymon
[Usunięty]
:
No i się klikneło :oops:

:
Też czarnuch?! :))
Jeśli tak to pifko Będziesz Pan zadowolony!

Szymon
[Usunięty]
:
Bibliotek@rz napisał/a:
Też czarnuch?!

Kolor też czarny, ale inny klimat ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.