Orient - różne takie, ładne i brzydkie cz 2
Odpowiedz do tematu

:
Ale faktycznie - żółciaczek jest zacny.
Wrzuciłem go na bransoletę - ależ Ty masz wielką łapę! Musiałem dwa ogniwa odjąć.

Pamiętam, że kiedyś chyba Tomek narzekał na tą bransoletę?
IMO całkiem ok jest.

:
To nie łapa wielka tylko to że nie cierpię ciasno zapinanych bransolet i zawsze na bransie mam sporo luzu.

:
Cały czas nie mogę wyjść z szoku :))

:
Młody to zawsze zdziwiony :D

:
hmmm to może z czasem murzynek OSa też będzie do wyjęcia. Cierpliwym trzeba być :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol, czarno to widzę.

:
Svedos napisał/a:
Ciniol, czarno to widzę.


Znaczy jak u murzyna, nie powiem gdzie :))

:
Grizzly napisał/a:
murzyna

Murzyna jednak. ;)

A w temacie - Sylwek, nawet nie wiesz, jak się cieszę.
Dawno mi żaden zegarek takiej frajdy nie sprawił.
Ma dożywocie.

Jest też gorsza strona tego, że w końcu mam "żółtka"...
Czas zacząć polować na "czerwoniaka" jakiegoś ;-)

:
dobrze chociaż, ze mam Delbane na której się ten OS wzorował :złośliwiec:
ale i tak żal i smutek małego szczeniaczka





:)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol, nie pękaj, tylko szukaj, czatuj, na pewno gdzieś się trafi. Warto zapolować :złośliwiec:

:
doprowadze na jesieni do upodlenia starszego człeka i będzie git :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Coś czuję, że to była chwilowa słabość i więcej się nie powtórzy.

:
Sylwek ja też się cieszę

Cezar, spóźniłeś się, na następnym zlocie to już tylko woda mineralna będzie hmmm

:
Svedos napisał/a:
tylko woda mineralna będzie hmmm

:)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.