jakość pasków u Jacksona
Odpowiedz do tematu

: jakość pasków u Jacksona
Ciekawi mnie jakość skórzanych pasków w Marynach sprzedawanych przez Jacksona. Słyszałem, że generalnie w MM jest z nią raczej słabo, poza pasiorami z Getat.
Prawda to :?:

Blaz
[Usunięty]
:
To są paski z chińskiego zwierza. :mrgreen: Generalnie jakość grubo poniżej średniej.

A temat przenoszę do pasków. :wink:

:
Twarde i nie maja zapachu skory , mam tylko jeden , da sie nosic ale na wlasna odpowiedzialnosc .

:
No to PKP (Pięknie K..wa Pięknie) :twisted:

Do ceny zegarka zatem należy doliczyć pasior .... ale ja mam już pomysł na szycie :grin:

:
Nie jest tak źle, w "kinckich" zegarkach zdarzają się dobre paski, jako przykład podam Chinominora, ma pasek świetnej jakości, Alamos może potwierdzić.

:
Świetny pasior do Chinominora - czyli 24mm - to Krzysiek Reda s23.
Stosunek jakość-cena jest nie do pobicia. Za trzy dyszki dostajesz kawał pacha z klamrą pre-v.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Kup w Getat...maja zajebiste pasioki.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
bow napisał/a:
Świetny pasior do Chinominora - czyli 24mm - to Krzysiek Reda s23.
Stosunek jakość-cena jest nie do pobicia. Za trzy dyszki dostajesz kawał pacha z klamrą pre-v.


no właśnie dużo dobrego słyszałem o tym pasku ... prawdę mówiąc jednak na tą chwilę zakupy pasków k.reda nie wydają mi się wcale takie łatwe :smile:

:
svedos napisał/a:
Nie jest tak źle, w "kinckich" zegarkach zdarzają się dobre paski, jako przykład podam Chinominora, ma pasek świetnej jakości, Alamos może potwierdzić.


Zaprawdę powiadam iz słusznie Svedos prawi - w Chiominorze jest fajny pach, przeszywany, pogrubiony, skórzany, z klamrą! :D Dobre pachy mam też w Dixmoncie, Sea Gullach oraz Pekinie. Samsony tez miały uchodzące białemu człowiekowi sztuki.

:
czy możecie w kilku słusznych słowach wyjaśnić co to zatem jest "Chinominor"?

:
Moj Samson miał akurat lipę ale faktycznie Chinominor Svedosa miał super pasek:-)

:
Chinominor i Chinomir to hołd złożony hołdom dzielnym marynarzom.

Kolega kumotr Korba chyba się nie obrazi, jak wkleję jego temat:

http://www.chinawatches.p...1427fe3f6#61110

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
blasinski napisał/a:
czy możecie w kilku słusznych słowach wyjaśnić co to zatem jest "Chinominor"?


Chinominor jest opisany dokładnie tutaj

http://www.chinawatches.p...p?t=275&start=0

:
blasinski napisał/a:
czy możecie w kilku słusznych słowach wyjaśnić co to zatem jest "Chinominor"?


To jest Chinominor na orginalnym pachu :



a to na Christoforusie Redusie S DreiUndZwanzig :


:
Z bykiem - paski ma chyba 24mm :?: :razz:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.