orkina pilot vs herc pilot
Odpowiedz do tematu

:
Telekom - no biere młotka i nawalam. A tak na poważnie to pukam sobie czymś w miarę miękkim i upracie się przekonuję, że to stal. Działa!!!!!!!!!!!

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
A o moje Orkinie , to już koledzy zapomnieli. :smile:

:
Sylwek, jak tu zapomnieć. Przecież Ty masz "wszystko" co kiedykolwiek przyjdzie nam do łbów, a i sporo tego, co nam nie przyjdzie :)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
maciek
[Usunięty]
:
panowie, w uszach ma 22 mm? Bo chyba rozpocznę poszukiwania paska, w jakość tego ori to jakoś niespecjalnie wierzę. Macie jakieś propozycje? A może na zatoce jacyś sprawdzeni paskowi sprzedawcy?

:
Od razu mówię że Herc ma dosyć przyzwoity pasek, wiem bo odkupiłem od kumłotra Bow, ten z Orkiny to straszna cerata była.

:
Jak to ma w uszach 22, to wal w Christofusa Redusa piloty nowe.

:
Svedos to jest na 5 jeszcze Fazi ma lub mial , jak moglem o Tobie zapomniec .. mea culpa

:
Ja tam będę monotonny do bólu: Kristof Reda, mi badzo dobrze pasi jeden z forumowych ulubieńców, czyli:



Widzę, że Alamo mnie wyprzedził, no trudno. Ja tu full wypas z fotami zapodaję.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Wspaniałomyślnie Ci Rudlofie, nasz majestat wybacza. :wink:

maciek
[Usunięty]
:
mam od Redusa pilotusa w innym zegarku. Faktycznie fajniutki pasek. I dlatego poszukałbym czegoś innego... ale ma te 22?

Ostatnio zmieniony przez maciek 2010-04-13, 21:52, w całości zmieniany 1 raz
:
To sobie kup inny kolor :lol:

:
Matyr - ma!!!
(weźta mnie chłopaki poprawcie jak się mylę, dyć ja Orkiny nie mam)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Blaz
[Usunięty]
:
Herc mimo wszystko ma ładniejsze logo, a u kumotra Bowa mogłem zauważyć, że Herc (a więc i Orkina) to kawał bombowca jest, więc oddam głos na Herca. :mrgreen:

:
Mój głos też na Herca. Fajniejsza nazwa i krótsza (mniej jej widać na tarczy) i całe szczęście, że nie ma koniczynki :smile:

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.