Projekt AUTOCHRON
Odpowiedz do tematu

:
Michał, tak wiem ale ten wątek najbardziej mi pasował. Nie wpłaciłem stówki więc nie chciałem robić malej dygresji w zubrzym wątku ;) . GG wielokrotnie zastrzegali, ze 100 sztuk kopert to sie im nie oplaca robic dlatego pewnie bedzie pare wariacji na temat.

:
Odpowiem...pracujemy nad tym.

:
Iks napisał/a:
ALAMO napisał/a:
Ten projekt to automatyczne chrono. Będzie ;-)


A może by Państwo Prezesostwo Fundacjostwo zaktualizowało temat "Gerlach's Road Map" ?? Chciałbym mniej więcej wiedzieć kiedy do Providenta iść czy cuś, szczególnie Batorry mnie interresuje i Nawigator ;)


+ 2 pierdyliony

:
Ale to chłopaki nie jest takie proste. Serio.

Na razie moge wam powierdzieć tylko co jest w produkcji. 303, Batory - w zasadzie finisz, za 2 tygodnie bedą tarcze i wskazówki, koperty na taśmie. RWD, P.24 - tarcze i wskazówki będa w kwietniu, koperty może w czerwcu. Tryt jest w samplingu - spodziewam sie gotowego w kwietniu. W tym miesiącu w końcu dograliśmy detale do Nawigatora - co mnie wyjatkowo irytuje bo to świetna praca Damiana i aż wstyd ze nie może jej oglądać na żywo tak długo :-( Mamy nadzieję pokazać go wam w maju.

:
No troszku tego będzie ;-)

:
ALAMO napisał/a:
A co szykujecie na zlot?


Gratisy Panie, będą zegarki rozdawać.
.











Tylko oczywiście Krzysiek musi je z Radomia przywieźć. :D

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Jak się ktos prze bierze za akumulator, to go możemy gratis załadować :D

:
ALAMO napisał/a:
Ale to chłopaki nie jest takie proste. Serio.

Na razie moge wam powierdzieć tylko co jest w produkcji. 303, Batory - w zasadzie finisz, za 2 tygodnie bedą tarcze i wskazówki, koperty na taśmie. RWD, P.24 - tarcze i wskazówki będa w kwietniu, koperty może w czerwcu. Tryt jest w samplingu - spodziewam sie gotowego w kwietniu. W tym miesiącu w końcu dograliśmy detale do Nawigatora - co mnie wyjatkowo irytuje bo to świetna praca Damiana i aż wstyd ze nie może jej oglądać na żywo tak długo :-( Mamy nadzieję pokazać go wam w maju.


No i gdzieś w czeluściach czai się jakaś garnitura jeszcze ;)

_
work in progress
:
Damian napisał/a:
garnitura


Forumowiec '14 :))

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
:złośliwiec:
I nie ona jedna ...
:złośliwiec:

:
ALAMO napisał/a:
W tym miesiącu w końcu dograliśmy detale do Nawigatora - co mnie wyjatkowo irytuje bo to świetna praca Damiana i aż wstyd ze nie może jej oglądać na żywo tak długo :-( Mamy nadzieję pokazać go wam w maju.

I to się nadaje do jest ok :))

:
A ja bym chciał takie pomarańczowe Otago, jakie pokazał Svedos (w edkowej kopercie) :D
Troszkę go dopracować i byłby edek jak ta lala ;)

Chyba trzeba założyć nowy temat: "koncert życzeń - czyli składak marzeń" :popcorn:

Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2013-03-20, 22:35, w całości zmieniany 2 razy
:
Damian napisał/a:
Niebieski w stylu Habringa ofkorz?

Mam to obiecane ;)

:
Santino napisał/a:
Damian napisał/a:
Niebieski w stylu Habringa ofkorz?

Mam to obiecane ;)


To się rozumie pifko

_
work in progress
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.