ZAGADKA
Odpowiedz do tematu

:
ALAMO napisał/a:
Svedos napisał/a:
..się kufa żołnierz odezwał...trwale niezdolny..albo przeniesiony do rezerwy bez odbycia służby :D :D


Nie było wolnych stanowisk dla osoby o moich kwalifikacjach cool


tym wpisem potwierdzasz pewną tezę - nie napisałeś o moich "wysokich" kwalifikacjach
:złośliwiec:
:D :D :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
buraki i dekowniki :)) :))

:
Ciniol napisał/a:
nie napisałeś o moich "wysokich" kwalifikacjach


Nie wiem czy ty masz "wysokie" kwalifikacje.
:złośliwiec:

:
ALAMO napisał/a:
Ciniol napisał/a:
nie napisałeś o moich "wysokich" kwalifikacjach


Nie wiem czy ty masz "wysokie" kwalifikacje.
:złośliwiec:

na pewno mam wysokie ego ale kwalifikacje jakieś też by się znalazły :D a ty jak zwykle odwracasz boksera ogonem ;) ( takie coś popełniła kiedyś moja koleżanka z biura :)) )

PS Dawniej też miałem w książeczce D - zdiagnozowali mi jakąś padaczkę bezobjawową czy coś hmmm :)) litry kawy, głód i nieprzespana noc czyni cuda na eeg
:D

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2013-03-06, 13:11, w całości zmieniany 2 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol napisał/a:
Dawniej też miałem w książeczce D

A teraz co masz?

:D

:
cud ozdrowienia nastąpił, wiesz ;)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
:D
ja tam zawsze miałem A ;-)

:
Ja też :P
Ale nie chciałem Adamowi etatów generalskich podbierać :złośliwiec:

Sylwek
[Usunięty]
:
Ciniol napisał/a:
cud ozdrowienia nastąpił, wiesz ;)


ten fakt akurat jest wielce wątpliwym :złośliwiec:

:
jak jest coś na papierze to jest e w rzeczywistości cool

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
ALAMO napisał/a:
J
Ale nie chciałem Adamowi etatów generalskich podbierać :złośliwiec:


Jesteś niedocenionym przyjacielem :))

:
:))

:
wahin napisał/a:
ALAMO napisał/a:
J
Ale nie chciałem Adamowi etatów generalskich podbierać :złośliwiec:


Jesteś niedocenionym przyjacielem :))


To kiedy meeting na Drawsku :?: :D :P

Pozdrawiam
Lastrad
:
tak czytam ww posty i stwierdzam że prościej będzie się spotkać i o tym pogadać na zlocie niż tu się rozpisywać. za dużo tego.
pozdrowienia z Drawska pifko

:
Rysiek Twój podpis pod nickiem ma coś wspólnego z Wrocławiem?

Dawno miałem się spytać, ale jakoś cały czas mi uciekało hmmm

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.