Watch Freeks Limited Edition Boschett Cave Dweller
Odpowiedz do tematu

:
Ale jest podstawą do wypuszczenia limitki. :D

:
ALAMO napisał/a:
9015, który jest ślicznym, cieniutkim automatem wręcz idealnym do eleganckich zegarków...


to kiedy będzie na nim garnitura od GG?

Ostatnio zmieniony przez Hans 2013-02-03, 10:04, w całości zmieniany 1 raz
De gustibus et coloribus non est disputandum
//---
Fast Only Rolling Downhill
Woytec60
[Usunięty]
:
9015 to duży plus ale z wyglądu zegarek takise hmmm

Ostatnio zmieniony przez Woytec60 2013-02-03, 10:13, w całości zmieniany 1 raz
:
Hans napisał/a:
to kiedy będzie na nim garnitura od GG?


Nie potwierdzam, nie zaprzeczam ... pifko

:
tylko żeby minimalistyczny był plask

De gustibus et coloribus non est disputandum
//---
Fast Only Rolling Downhill
:
ALAMO napisał/a:
I pakują w takiego kloca.


Ale ten klocek jest przefajny i wbrew pozorom wcale nie ogromny :P A lepszy mechanizm to chyba in plus raczej należy odczytywać nieprawdaż?? Nie wiem dlaczego coraz częściej spotykam tu wątki gdzie jest hejt dla samego hejtu hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Mirmilujesz. Mnie sie nie podoba I tyle. A z konstruktorskiego punktu widzenia nie kumam idei pakowania cieniutkiego mechanizmu do klocka. To jest mechanizm bedqcy odpowiednikiem 2892. Widziales ja kiedys w takim blaszaku? A jak tobie sie podoba, no to kto bogatemu zabroni?

:
ALAMO napisał/a:
Widziales ja kiedys w takim blaszaku?


Miałem 3 zegarki na 9015 i dwa z nich to były odważniki, a jeden to taki powiedzmy odważnik kompaktowy :D , Deep Blue np. było znacznie większe niż Boschett ;)

ALAMO napisał/a:
nie kumam idei pakowania cieniutkiego mechanizmu do klocka.


A są jakieś większe, grubsze mechanizmy specjalnie do odważników?? hmmm :/

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Nie. Natomiast pakowanie werku który ma 3.90 mm wysokości do zegarka który ma 15 mm - to jest marnotrawstwo. Cykalby sobie w spokoju na 8215, i komu by to przeszkadzało hmmm

Sylwek
[Usunięty]
:
ALAMO, jakby włożyli tam 8215,to nie mógłby tyle kosztować i wtedy komuś by się koncepcja finansowa zburzyła :D

:
Nie ma żadnej koncepcji finansowej, bo Boschett na 8215 kosztował circa tyle samo ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Sylwek
[Usunięty]
:
Iks, to może potrzebowali miejsce na coś innego w tej kopercie ,?? a nie mogli zrobić takiego rozmiaru ,tylko cieńszego ?? hmmm

:
Nie mam pojęcia - Cave Dweller ma po prostu taki design i taki miał od początku, a design ten - jak każdy - nie wszystkim musi się podobać ;) Na naszym forum (zresztą nie tylko na naszym) te zegarki zawsze zbierały raczej pozytywne opinie, więc dziwi mnie hejt na tą limitkę. Dla mnie zastosowanie nowszej, lepszej miyoty, z dokręcaniem i stop sekundą, przeniesienie daty na 6, to raczej zmiany pozytywne i w dobrym kierunku, co więcej - nie idzie za nimi nieuzasadniony wzrost ceny ;)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Mi tam też się podoba. :) Właściwie to mogliby zrobić cieńszą kopertę, ale wtedy pewnie już nie byłby fajny, bo wyglądałby nieproporcjonalnie.

:
Iks napisał/a:
więc dziwi mnie hejt na tą limitkę.


Mówiłem ci już - mirmiłujesz.
Jaki 'hejt' :?:
Po prostu się niektórym nie podoba. A tobie się podoba. No i chyba o to chodzi ? Wszystkim się musi podobać ?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.