Zegarki za 0,1$
Odpowiedz do tematu

:
Cytat:
Eyki to jedna z najbardziej znanych chińskich marek. To sam Sinobi. Mają setki bardzo fajnych wzorów, głównie kwarce. Moja małża ma 3x Sinobi, 2x Eyki, 2xKimio - bez zastrzeżeń.


to dla mnie chronografa wez ;)

:
Tylko kosztuje letko więcej niż 1 centa :P
Ale w istocie - to nowy poziom pojęcia "zegarek szkieletowy" :D

:
Odjazd :mrgreen: :mrgreen: Nawet mi się podoba, wrzucam zdjęcie dla potomnych :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
Tego to nawet szkieletorem trudno nazwać. :shock: :mrgreen:

:
Ale werk ma ciekawy.

andre
[Usunięty]
:
Werk bardzo fajny.Tylko koperta taka ..hmm ciepła ;-)

:
Małżonka powiedziała, że jest, cytuję "błeee". :shock:

[ Dodano: Wto Mar 23, 2010 9:30 pm ]
O takich aukcjach pisałem wcześniej. nie była zakończona przed czasem. Po prostu nikt nie licytował. Ja niestety też nie :sad: :sad:
http://cgi.ebay.pl/ws/eBa...e=STRK:MEWAX:IT

:
ALAMO napisał/a:

Eyki to jedna z najbardziej znanych chińskich marek. To sam Sinobi. Mają setki bardzo fajnych wzorów, głównie kwarce. Moja małża ma 3x Sinobi, 2x Eyki, 2xKimio - bez zastrzeżeń.

Potwierdzam - moja również "zagustowała" w tego typu twórczości.
Kupiłem jej kilka Kimio/Sinobi i podobały się jej znacznie bardziej niż niejeden mechaniczny kilkadziesiąt razy droższy.
Wykonanie zegarków, jak na tę cenę bardziej niż przyzwoite, a dla ludzi innych niż maniacy jak my, kwarc jest idealnym napędem. :)

Bawią się wszyscy?
:
TomekR napisał/a:


[ Dodano: Wto Mar 23, 2010 9:30 pm ]
O takich aukcjach pisałem wcześniej. nie była zakończona przed czasem. Po prostu nikt nie licytował. Ja niestety też nie :sad: :sad:
http://cgi.ebay.pl/ws/eBa...e=STRK:MEWAX:IT



Ten mechanizm nie jest na pewno mechanicznym chrono jak w opisie... ale nadal warto świetna oferta... :roll:
Ja tylko raz tak miałem z bwc ale zapomniałem snajpera nastawić :(
ponownie wystawiony poszedł za 300$ :( :( :(

Ostatnio zmieniony przez TowRoupas 2010-04-01, 11:56, w całości zmieniany 1 raz
Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
to rzeczywiście spora skucha - za 60-70 zł z przesyłką całkiem fajny łocz

Wozu
[Usunięty]
:
Muszę jeszcze tutaj to powiedzieć głośno: zegarki za niecałe dwa dolary też przychodzą pocztą ;) oto dowód, upolowany za 1,97$ i jest: :D


Ostatnio zmieniony przez Wozu 2010-04-08, 22:17, w całości zmieniany 1 raz
:
Twoja pierwsza żona powinna być zadowolona, przy tej okazji, "zalegalizuj" ze dwie trzy sztuki, powiedz że to są gifty do tego :wink: :lol:

Wozu
[Usunięty]
:
svedos napisał/a:
Twoja pierwsza żona powinna być zadowolona, przy tej okazji, "zalegalizuj" ze dwie trzy sztuki, powiedz że to są gifty do tego :wink: :lol:

Dokładnie tak było z Minorvą, która przyszła jednocześnie ;) tyle że na odwrót czyli, że w momencie zakupu mojego zegarka "prawie za darmo" Twój był małżonko gratis ;) !!
Ech mówię wam ciężka sprawa czasami z tymi pierwszymi żonami nakombinować trza się, ale same sobie są winne :twisted:

:
Jestem przerażony faktem, że macie swoje żony za aż tak naiwne :lol:
Ja swojej nie oszukuję!
Bo się nie daje :lol: ... Zaraz jej sokoli wzrok wypatrzy!

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.