Szukam budżetowego nurka.
Odpowiedz do tematu

: Szukam budżetowego nurka.
Szukam jakiegoś ciekawego nurka w budżecie do 500zł, design jak najmniej odtwórczy + automatyczny mechanizm, więcej wymagań nie mam, aha i potrzebuję kogoś kto by mi pomógł w kupnie ale to już później.

Mój typy to (126$ taka cena na WUS widnieje jak ktoś da radę zamówić jestem chętny) :


Ostatnio zmieniony przez pr00 2012-10-02, 18:21, w całości zmieniany 2 razy
:
W kwestii 'odtwórczości"- mnie on przypomina Deep Blue dość mocno ;) Może nie jeden, konkretny model, tylko tak ogólnie 'linią stylistyczną' dość mocno nawiązuje

Blaz
[Usunięty]
:
Machu napisał/a:
W kwestii 'odtwórczości"- mnie on przypomina Deep Blue dość mocno ;)


Może dlatego, że korzysta z tej samej koperty? :))

:
A i tarcza mocno nawiązuje... :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Tak mi się zdawało, ze gdzieś juś widziałem ten kształt :P
Ale kompozycja i kolorystyka tarczy tez jest jakas pokrewna kilku modelom tej marki....

:
Ja też widziałem - u siebie na nadgarstku :))



:
Deep blue carbon aqua :)

:
Już kiedyś u nas o tym było, Deep Blue z dużą dozą prawdopodobieństwa zleca tej firmie wykonanie swoich zegarków, a Jiusko to liczący się na rynku wewnętrznym Chin producent zegarków.

:
A może to dlatego, że Deep Blue to napis naniesiony na zegarek wyprodukowany w 100% w Chinach, z katalogu ? Może tym tropem pójdźcie :popcorn:

Blaz
[Usunięty]
:
Próbowałem nakłonić do tego tropu, ale Deep Blue to już chyba w świadomości zbyt szacowna marka, żeby tak z katalogu brać gotowce. :))

:
Ojtam ojtam Blazosie każdemu się mo ze zdarzyć...tak ze 20 razy :)) :)) ;)

:
Łoj tam, łoj tam, wszędzie węszycie spisek. A mnie się wydaje że napis Deep Blue jest nanoszony w Zurichu.

:
jaro19591 napisał/a:
Łoj tam, łoj tam, wszędzie węszycie spisek. A mnie się wydaje że napis Deep Blue jest nanoszony w Zurichu.


...prędzej w Zu Ri Chu :)) :))

:
W manufakturze Ni Chu Ja.

:
Ale wracając do merituma, polecam koledze ten zegarek. W tych pieniądzach nurek mechanik z szafirem - spoko.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.