Wish Lista
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Tylko ten czarny dość trudny do kupienia ..

:
Był na Alle ostatnio za nieco ponad 1K plnów, ofert kupna nie było, więc pewnie wystawią go ponownie :P

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
W Polsce w dystrybucji oficjalnej była tylko jedna sztuka i dawno została już sprzedana :))
Można napisać do e-zegarka czy mogą ewentualnie ściągnąć. Już coś wcześniej u nich kupowałem więc jak coś to i upust 7 % by był.

[ Dodano: 2012-09-28, 21:27 ]
Iks napisał/a:
Był na Alle ostatnio za nieco ponad 1K plnów, ofert kupna nie było, więc pewnie wystawią go ponownie :P


Ja też liczyłem na to że spokojnie kiedyś kupię tego brajtkowego Orienta ( analog + elektron ) ale też już nie ma - nie było ofert kupna więc wycofali z rynku :(

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
http://allegro.pl/orient-....html?source=oo

Wysyłka 24 godziny, aukcja skończyła się dziś, myślicie, że to była lipa?? hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
A niby czemu? Sprzedajacy nie ma zbyt zszarganej opinii. Cena zbliżona do tej za jaką po upustach sprzedaje e zegarek.
Poza tym jak Ci nie podejdzie to możemy wrócić kiedyś do temtu ;)

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-09-28, 20:47, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Doooobra, my tu gadu gadu, a ja i tak wezmę tego w stali :)) :D

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
:wkurzony: nono

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Iks napisał/a:
Doooobra, my tu gadu gadu, a ja i tak wezmę tego w stali :)) :D


pifko fajniejszy.

hrg.pl
:
Iks, jak co to jestem pierwszy, dam 2/3 ceny jak Ci się znudzi po tygodniu, a co?! mam gest! :))


Ja myślę nad dyskiem...


Ostatnio zmieniony przez Michał 2012-09-28, 22:33, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Nie wiem... jarałem się kiedyś tym dyskiem, ale teraz jak patrzę to chyba nie :mad: :głową w mur:

World Wide Watches
:
pasti, ja od dłuższego czasu się nad nim zastanawiam. Może jak będę kiedyś u znajomej w Rzeszowie to podjadę do Demusa obejrzeć go na żywo.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał G. napisał/a:
pasti, ja od dłuższego czasu się nad nim zastanawiam. Może jak będę kiedyś u znajomej w Rzeszowie to podjadę do Demusa obejrzeć go na żywo.


Za $100 jeszcze można wg mnie kupić - za więcej na pewno się nie skuszę.
Ale jak Ci podejdzie to bierz... takiego jeszcze nikt tutaj nie ma ;)

World Wide Watches
:
pasti napisał/a:
Za $100 jeszcze można wg mnie kupić


Gdyby kosztował 100 dolków to bym go kliknął, nawet za 100 ojro, ale tak to jednak muszę go pomacać.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
IKSu
https://www.e-zegarek.pl/...ition-8939.html
drożej niż na alle

Krakowski Nejman
https://www.e-zegarek.pl/...disk-10144.html

ale to chyba nie dla ciebie bo za drogo :(

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
ciniol, w Demusie ta sama cena, a przynajmniej mogę pomacać przy okazji pobytu w RZ.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.