Santino's A3
Odpowiedz do tematu

:
Nie da rady :-(
Mam te wskazówki - srebrne.
Miały zresztą być do A3 właśnie. Ale oryginalne są dużo, dużo lepszej jakości.

Breugetowskie można u Ofrei'a poszukać.

:
Ja właśnie do majfrendowej koperty czegoś szukam... Te już widziałem i piękne nie są, nawet nie pomyślałem że mogą być za długie.
A jakieś niebarwione? Byle nie blaszane-srebrne... W ostateczności zrezygnuję z brequetowskich, ale właśnie na nich mi zależy, bo pod nie robię projekt tarczy - jedna musi być wyraźnie krótsza od drugiej.

Ok - u Ofreia poszukam, choć nie znoszę tej jego strony ;) Dzięki!

:
Zobacz u Heleny, chociaż może być rzeźba ze średnicą otworu no i są malowane a nie barwione...

Skate or die!
:
Lechu, a oryginalnym czego brakuje?

:
Już coś ciekawego u Ofreia znalazłem - ma spory wybór niebieskich:

http://www.ofrei.com/page506.html

Spory wybór długości i średnic otworów. Barwionych termicznie chyba nie ma, ale są ładnie malowane (oil painting). A co to jest: ionic plating? Taka odmiana też jest w ofercie.

[ Dodano: 2012-05-17, 14:10 ]
Santino napisał/a:
Lechu, a oryginalnym czego brakuje?


Kurka, pod projekt mi nie pasują. Wymyśliłem już sobie jak ma to wyglądać. Chcę nawiązać do tarczy brequetowskiej i ni w ząb nie pasują mi proste, mołniowe wskazówki...
Chcę tak oznaczyć wskaźniki minut żeby były przy krawędzi tarczy (tworzyły osobny okręg) - do nich ma sięgać wskazówka minutowa. Indeksy godzinowe (mimo wszystko zdecyduję się chyba na arabskie) mają być na "wewnętrznym ringu" (bliżej centrum tarczy) i je wskazywać ma wskazówka godzinowa (dużo krótsza od minutowej).
Jak będę miał to zwizualizowane to wrzucę w jakiś temat. Krucho u mnie z czasem, ale coś tam postaram się wyrzeźbić "na dniach".

Ewamilewski
[Usunięty]
:
Santino to już koniec tematu czy jeszcze nie złożyłeś zegarka A3 ?

:
Ewamilewski, :oops:
Złożony, nawet działa ;-)

Ale faktycznie, należą się zdjęcia.
Na szybko mam takie:


Ewamilewski
[Usunięty]
:
Bardzo mi się podoba.

Maras68
[Usunięty]
:
Santino, zegar ma moc :!: podoba się bardzo :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.