LACO by Lacher zegarek nawigatora Nav B-Uhr
Odpowiedz do tematu

:
Ta cena inaczej brzmi nie dobrze :)
Data pasuje jak swini siodlo

:
Fakt że z datą taki lotnik w ogóle nie wygląda, dlatego tak długo zwlekałem z zakupem aż doczekałem się sterylnego Arcziego z ręcznym naciągiem. I bez daty :)

:
Zegarek super, szkoda, że Laco upadło :(

:
Gdzieś mi się obiło o uszy, że jednak nie upadło.

:
svedos napisał/a:
Gdzieś mi się obiło o uszy, że jednak nie upadło.


Bo Wasza Nadszyszkowność raczyła rozpocząć zakupy w tej zacnej manufakturze ... ;) :lol:

:
Niewątpliwie to dla nich ogromny zaszczyt, teraz się posypią zamówienia :wink: :lol:

:
svedos napisał/a:
Niewątpliwie to dla nich ogromny zaszczyt, teraz się posypią zamówienia :wink: :lol:


Jak ci tylko reklamację uwzgędnią ... :lol: :lol: :lol:

:
Szukają inwestora, złożyli wniosek o upadłość. Konkretnie to upadł Lacher, pociągnął za sobą Laco. A ostatnio ma problemy Kenzle :(

:
Chyba , jednak nie będę reklamował, przy pomocy precyzyjnych narzędzi zegarmistrzowskich w postaci lupy obejrzałem sobie dokładnie przez przeszklony dekielek mechanizm, nigdzie nie haczy. To samo zrobiłem z innymi zegarkami na Miyocie, z tym że one są osadzone w kopercie za pomocą plastikowego pierścienia dystansowego, wydają podobny dźwięk tylko brzmiący zdecydowanie ciszej, jest prawie niesłyszalny. W przypadku Laco pierścień jest metalowy, i to chyba on jest "przyczyną " głośniejszej pracy, tworząc swego rodzaju wraz z kopertą puszkę rezonansową. Na razie poczekam i po testuję.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.