Poprzedni temat «» Następny temat
Tani garniturowiec z czarną tarczą
Autor Wiadomość
Wozu
[Usunięty]

 #1  Wysłany: 2010-02-14, 22:33   Tani garniturowiec z czarną tarczą

No właśnie pytanko takie szukam czegoś do 100zł z rzymskimi cyframi lub takimi jak na aukcji poniżej:

http://www.allegro.pl/ite...da.html#gallery

Cena nie jest bardzo atrakcyjna, ale zegarek wydaje się w dobrym stanie. Czy może ktoś z Was kupował od tego allegrowicza. Wszystkie zegarki jakie wystawia są w bardzo dobrym stanie ale tanio ich nie oddaje ;)
A może macie jakieś inne propozycje jestem otwarty .
Dzięki za pomoc.
 
 
kadarius 
Ojciec Założyciel
Towarzysz Isajew


Pomógł: 16 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 8157
Skąd: ZIEMIA OBIECANA
 #2  Wysłany: 2010-02-14, 23:03   

Monte jest znanym i szanowanym handlarzem, lipy nie wciska ale się ceni! w ogólności taka pobieda powinna kosztować nie więcej niż 40 góra 50 zł

Napisz dokładniej czego poszukujesz a może coś się da zaradzić :)
_________________
 
 
Wozu
[Usunięty]

 #3  Wysłany: 2010-02-14, 23:31   

Hmm szukam takiego właśnie lub podobnego zegarka w bardzo ładnym stanie z czarną tarczą i np. białymi lub złotymi cyframi najlepiej rzymskimi.
W aukcji wyżej nie za bardzo podchodzi mi taka koperta (ale jest akceptowalna) ten sam Allegrowicz ma podobną pobiedę z białymi cyframi i też bardzo mi się podoba po za ceną .
Nie szukam np. szwajcarów czy innych koszernych marek ( te są w bliżej nie ustalonych planach :) ) takiego klasycznego do bólu ruska chciałbym za niewielkie pieniążki. Mam np. rakete z białą tarczą i czarnymi rzymskimi cyframi (43zł z przesyłką) i uwielbiam ją nosić :wink: , więc pomyślałem o czymś podobnym ale negatyw. I szukam ale nie tak jakoś nie mogę znaleźć nic ciekawego :? poza wymienionymi zegarkami Allegrowicza.

Do garnituru posiadam nowego Atlantica kwarca, ale szczerze napiszę, że mi jakoś nie leży miałem dwa razy na nadgarstku i leży w pudełku :?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum