Pokaż co dziś masz na nadgarstku
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Odradzam, szczerze. Jak zobaczę że kupiłeś przede mną to bęcki będą :twisted:
I kto cię będzie leczył? :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-07-27, 23:38, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
ciniol, nie martw sie, wishlista dluga. Jak uda sie kiedys kupic to obfoce z dedykacja dla Ciebie i się gdzies ukryję

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13 napisał/a:
ciniol, nie martw sie, wishlista dluga. Jak uda sie kiedys kupic to obfoce z dedykacja dla Ciebie i się gdzies ukryję


:shock: niezły kozak z ciebie
nie ma tekiego miejsca żebyś się mógł skutecznie ukryć. Machlo też myśli że jest anonimowy :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-07-28, 00:11, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
ciniol, te słowa to miód na me uszy. :mrgreen:
Te SARBy teraz raczej rzadko są dostępne i poniżej $400 nie uda się wyrwać. Warto wrzucić ogłoszenie na SCWF, WUS i jakieś inne większe fora. :)

:
Machlo, uwazaj.. Gdy ciniola, nie ma na forum to moze wlasnie z maczeta pod Twoim domem stoi:-)

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Apa13, raczej nie wie gdzie mnie szukać. :razz:

:
raczej :mrgreen: sizar niby się urlopuje a tak naprawde to już złapał trop i węszy :mrgreen:
pozostaje tylko później dogadać sprawę z Revoltą
i SARB jest mój, tak jak cały świat ( tu następuje ten charakterystyczny szatański śmiech wszystkich filmowych czubków ) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
my precious ... :twisted:

:
Dziś tak

maciek
[Usunięty]
:

:
W związku z faktem że mamy dzisiaj dziwną pogodę - postanowiłem adekwatnie ztjuningować 303 :P





Mnie gryzie w oczy trochę, ale moja żona twierdzi że "nawet fajnie" :mrgreen: :shock:

:
...ALAMO, kompletnie nie bardzo i nawet jeszcze nie wygląda to to dobrze...

:
Ale da się nosic, bo dzisiaj mam 31 stopni i chyba ze 100% wilgotności :P Struś not OK :-(

:
ALAMO napisał/a:
Ale da się nosic, bo dzisiaj mam 31 stopni i chyba ze 100% wilgotności :P Struś not OK :-(

...to się dżiszoka zakłada w taki dni i z bani jest :twisted:

:
dzisiaj dewast na ręku


Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.