Goer - najtańszy nowy automat;)
Odpowiedz do tematu

bartek.siwiec
[Usunięty]
: Goer - najtańszy nowy automat;)
Witam,

jestem nowy na tym forum więc na początku się przedstawię :lol: Mam na imię Bartek i niedawno zainteresowałem się kolekcjonowaniem zegarków. Zacząłem od zegarków radzieckich i w pewnym momencie naszło mnie, ażeby zakupić sobie jakiś chiński zegarek i na własnej skórze przekonać się jak to jest naprawdę z ich jakością :lol: Jako, że opinie były delikatnie mówiąc różne :wink: zdecydowałem się na najtańszą na allegro opcje i zakupiłem coś takiego:



img688(dot)imageshack(dot)us/img688/7097/882731870.jpg

img641(dot)imageshack(dot)us/img641/6227/8827318701.jpg



(zdjęcia pochodzą z aukcji-nie posiadam zbyt dobrego sprzętu :oops: )



Jest to zegarek (w/g sprzedającego) doskonale znanej w stanach marki Goer :lol:



Kosztował zawrotne 66 zł z przesyłką. Jest to oczywiście automat. No i ku mojemu zdziwieniu DZIAŁA!!!! :lol: Noszę go już trzeci dzień i muszę powiedzieć, że póki co jestem naprawdę zadowolony. Jest (jak na tą cenę) w miarę estetycznie wykonany (zmieniłem tylko pasek na taki sam jak na zdjęciu, tylko z naturalnej skóry). Rozmiar jest słuszny, na tarczy bardzo fajnie widać pracujący balans, a wycięcie w tarczy wygląda jak duszek Casper (hehe takie pierwsze skojarzenie :lol: ). Wydaje mi się że zegarek jest punktualny (nie zwracam uwagi na jakieś odchyłki rzędu kilkudziesięciu sekund, a odchyłków rzędu minut nie zauważyłem). Ogólnie zegarek fajnie się nosi, ciekawie wygląda i nawet wyglądający na dość konserwatywnego zegarmistrz powiedział, że mam interesujący zegarek, który, jak stwierdził, może nie pochodzi jakoś oszałamiająco długo bez usterek, ale jak na tą cenę to warto.

:
Bartek nie widać Twoich zdjęć :(

:
Służę pomocą :D




:
jescze pare godzin i pare postow (4) i Bartek bedzie mogl wklejac fotki i linki.

co do zegarka nie moj styl

Niech sie dobrz sprawuje

bartek.siwiec
[Usunięty]
:
Szymek napisał:
Służę pomocą :D
Dzięki :lol: Jak na razie nosi się całkiem przyjemnie :lol: A tak swoją drogą dopiero przeglądając to forum uświadomiłem sobie, że chińskie zegarki to nie tylko kwarce za 20 zł z targu :lol:

Blaz
[Usunięty]
:
bartek.siwiec napisał:
A tak swoją drogą dopiero przeglądając to forum uświadomiłem sobie, że chińskie zegarki to nie tylko kwarce za 20 zł z targu :lol:
I to jest najważniejsza konkluzja. :D

bartek.siwiec
[Usunięty]
:
Ostatnio sprawdziłem jak długo zegarek będzie chodził po odłożeniu go na półeczkę. Wytrzymał ok 30 godzin, więc chyba jak na tą cenę jest jak najbardziej ok :lol:



Ogólnie sikor sprawuje się naprawdę przyzwoicie, chodzi punktualnie i budzi zainteresowanie 8)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.