Trzecie życie Maryny.
Odpowiedz do tematu

: Trzecie życie Maryny.
Narodziła się jako czarne PVD, potem została spolerowana na błyszczącą stal.
Jako że ostatnia polerka robiona była na szybko i byle jak, parę dni temu zachciało mi się dokończyć robotę. Po zakończeniu polerki papierami ściernymi a przed uruchomieniem tarczy polerskiej przejechałem całą kopertę ściereczką polerską. I tak już zostanie, bez finalnego polerowania. Zdjęcia na szybko nie oddają faktycznego wyglądu, ale dla mnie zrobił się z tego zupełnie inny zegarek.






:
To już taki re-shape wyszedł , dobrze widzę większą ingerencję w kopertę ?

:
Koperta w pierwszej fazie była zdzierana dremelem, warstwa PVD była tak twarda, że papier ścierny za bardzo nie chciał zbierać.

:
...a co ona taka grubaśna jakaś ta koperta...

:
Nie wiem co to za wersja, dostałem jako gift kupując jakąś Marynę (ta miała fabrycznie źle położone PVD, dlatego musiałem zedrzeć)

:
to jest skrecana koperta?

beceen | ***** ***
:
Koperta chyba standardowa, jak to w Marynach



:
Wygląda bardzo fajnie i może spokojnie tak zostać

:
a mnie się wydaje, że ona standardowa nie jest. Chyba przez przypadek dostałeś "nieprawomyslną" kopertę od Silix'a albo od Davidsena choć ekspertem nie jestem... wygląda jednak na skręcaną i zbyt grubą jak na te zwykłe.

Skate or die!
:
Jaką "końcówką" zdzierałeś PVD z koperty? Da się coś takiego dopaść, tylko pasującego do zwykłej wiertary? :cool:

Pozdrawiam,
Bartek
:
Nieźle Tobie wyszło wybielenie Maryśki, graty.

:
bartek.siwiec napisał/a:
Jaką "końcówką" zdzierałeś PVD z koperty? Da się coś takiego dopaść, tylko pasującego do zwykłej wiertary? :cool:


Mam sporo różnych końcówek do dremela. Widziałem parę dni temu w Leroyu komplety z wyposażeniem do dremela po 30-40 złotych. Chińskiego dremela kupisz obecnie za 80-90 zł, spokojnie daje radę.

marecky
[Usunięty]
:
Dziwny kształt koperty nie jest czasem wynikiem robienia zdjęć szerokim obiektywem z bliska? tak to trochę wygląda...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.