Konkurs na najbardziej jajcarskie zegarkowe zdjęcie!
Odpowiedz do tematu

:
Heh, moje zdjęcie dostało 0 głosów :wink: .

Ostatnio zmieniony przez Bronek 2012-05-01, 10:54, w całości zmieniany 2 razy
" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
Blaz
[Usunięty]
:
A drugie wygrało, melepeto! :lol:

:
Tak wyszło jakoś... :grin:
Bardzo wszystkim dziękuję za głosowanie na moje drugie zdjęcie :wink: .
Gratuluję autorowi zdjęcia numer 3 :grin: . I wszystkim biorącym udział w konkursie.

" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
Blaz
[Usunięty]
:
To teraz adres mnie pisz na PW i za jakieś dwa tygodnie oczekuj niespodzianki. :cool:

:
Blaz napisał/a:
oczekuj niespodzianki.

Znaczy technologia jest taka, że jak się zwycięzcy nie pochwalą, to my się nie dowiemy :shock:

Blaz
[Usunięty]
:
Dokładnie.

Ale sądzę, że się pochwali. :mrgreen:

:
Bronek napisał/a:
Tak wyszło jakoś... :grin:
Bardzo wszystkim dziękuję za głosowanie na moje drugie zdjęcie :wink: .
Gratuluję autorowi zdjęcia numer 3 :grin: . I wszystkim biorącym udział w konkursie.


Dzięki Bronek za gratulacje! :mrgreen:
No i wszystkim wielkie dzięki za głosowanie na moje zdjęcia (nr 3 i nr 6).

Blaz
[Usunięty]
:
Gratulując Tobie proszę jednocześnie o PW z adresem. :wink:

:
Mój faworyt nie zwyciężył, ale gratuluję zwycięzcom :)

PS. Wymyśliłem wyzwanie: sprzedać kinderniespodziankę za cenę Faberge :P

:
wahin napisał/a:
Mój faworyt nie zwyciężył...

A moj - TAK :!: :wink:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Gratuluję. Ja głosowałem na 10. Wszystkie zdjęcia były i są fajne. 10 wybrałem ze względu na modele zegarków w koszyku. dużo prostych białych tarcz to chyba to co lubię najbardziej, jednak wszystkie pomysły dobre i fajnie wykonane. Jeszcze raz gratuluję wszystkim.

:
a na 13 głosowałem tylko ja
i sie tego nie wstydzę :mrgreen:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Gratulacje dla zwycięzców, mój faworyt wygrał (3) :)

pozdr,
Rafał
: poza konkursem
Niewiele jest miejsc, gdzie mogę to wrzucić, a moim zdaniem zdecydowanie warto, bo to perełka, więc może potraktujmy to po prostu jak fota poza konkursem. Jeśli to zbyt offtopicowe, to bedzie najwyżej usunięte. Ale uśmiałem się jak to zobaczyłem. Kto zgadnie, gdzie toto stoi?


Uploaded with ImageShack.us

:
Stadion Miejski w Poznaniu?

" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.