Tysiącdziewięćsetpięćdziesiąt a'la Foch
Odpowiedz do tematu

:
Kuba - super!
Jak zwykle zresztą!

Tylko jedno ale: czy klamra nie powinna też być zmęczona?

:
Szkoda męczyć takiej ładnej klamerki ;)

Szymek napisał/a:
Ten wahnik od mołni , to jest to! :twisted:
Wujku Kubo jakiej gradacji papier posłużył Ci do uzyskania takiego efektu? chyba że to zasługa ministrantów


Szymek, najpierw robisz polerkę na wysoki połysk czyli 150, 250, 500, 1000, 1500, pasta polerska,
a potem męczysz czyli albo wiadro z grysem (ale gruz też się nada) albo papier 40 ale nie trzeć tylko uderzać. Potem delikatnie zmatowić 500 i polerka.

Ostatnio zmieniony przez kubama 2011-08-09, 22:33, w całości zmieniany 2 razy
Foch und Ch.
:
Świetnie wyszło :)
A już myślałem po ostatnich wyprzedażach, że to temat zamknięty :)

:
Cytat:
Szkoda męczyć takiej ładnej klamerki

A ładnego zegarka nie szkoda? ;-)

:
świetnie wyszło :grin:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
wahin napisał/a:
Świetnie wyszło :)
A już myślałem po ostatnich wyprzedażach, że to temat zamknięty :)


Temat nie jest zamknięty, po prostu odświeżam kolekcję. Ten też zostaje u mnie tylko do końca tygodnia. Jak przejdzie pomyślnie testy to rusza za granicę. :cool:

Foch und Ch.
:
Widzę, że manufaktura Foch und Ch. załapała się na kontrakt w strefie walutowej ;)

:
Eeeech, miał być dla mnie ale gość z Hiszpanii się tak uprzejmie napraszał, że się zgodziłem. :cool:

Foch und Ch.
:
A klamerku to co tu?
I linka by się jakaś zdała.

Nie będę się wypowiadał ogólnie, bo Ojciec Jakub to duchowna osoba, a tu się po ryju należy...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
A klamerku to TU :cool:

Foch und Ch.
marecky
[Usunięty]
:
kubama napisał/a:
Tarcza do Radka 47mm po delikatny oszlifowaniu pasuje idealnie do mini Fiddy :cool:


Panowie to jak to jest właściwie z tą tarczą?
Wiem, że na pewniaka pasuje taka od Radka 45mm i to jest wymiar 36.4mm. Niestety majfrendy mają tarcze tego rozmiaru tylko z małą sekundą. Wyjątkiem jest Getat. Do dużego Radzia wchodzi 37.6mm jednak mówicie, że po zebraniu z wymiaru po obwodzie tarcza wpasuje się do koperty Mini Fiddy tylko czy cyferki nie znajdą się wtedy niepokojąco blisko krawędzi tuż pod bezelem? Getat się ceni, u innych te większe tarcze są sporo tańsze a że chciałbym kupić więcej niż jedną tarczę (bo się uczę i potrzebuję materiału treningowego) nie chciałbym przepłacać :wink:

Ostatnio zmieniony przez marecky 2012-04-16, 19:34, w całości zmieniany 2 razy
:
Będzie dobrze, bier śmiało :)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.