Co wybrać? Pomóżcie rozjaśnić sytuację.
Odpowiedz do tematu

:
To jakby kto jeszcze chciał Monstruma zanabyć to za 30 minut się kończy aukcja (obecnie $315)

http://www.ebay.com/itm/2...984.m1423.l2649

:
chyba zdecyduję się na bb. chciałbym też coś w brązie ale mało co jest dostępne ;/ a ładną patynkę też bym chciał mieć. ale wszystko w swoim czasie

chyba, że znacie jakieś fajne zegary diverowate w brązie - podkreślam - dostępne. olivier dopiero koło lata ma być także może jeszcze się na niego 'wyrobię' a shark chyba nie do znalezienia.

:
Obecnie chyba najtańszy dostępny diver w brązie :arrow: KLIK , cena europejska z cłem i VAT-em.



Albo ze strony producenta :arrow: KLIK ale tu do ceny trzeba doliczyć cło i VAT.

vidi21 napisał/a:
chyba zdecyduję się na bb.

Zenton go imo zjada na przystawkę ale Ty tu rządzisz. Zresztą Helson nie miał ostatnio łatwego życia, te "przeciekające" tysiącmetrowce .. :roll:

:
Ale mówimy o kopercie w brązie, czy brązowej tarczy...

Bo druga kwestia jest tematem trudnym i można łatwo w ryja dostać!!! :twisted:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
bow napisał/a:
Ale mówimy o kopercie w brązie

Tak wnioskuję ..

:
zdecydowanie o kopercie w brązie. chciałem coś w patynce mieć. nie wiedziałem, że magrette jest u nas w eu tak łatwo dostępne- dzięki wielkie za to info bo będzie to tematem do zastanowienia na przyszłość.

co do helsona i zentona... zenton jest po prostu dla mnie za duży. porównywałem foty nadgarstkowe i pytałem ludzi z wus, którzy go mają. będzie wystawał ;/ także nie mam wyjścia: ) no już nie mówię nawet o 3krotnym pisaniu do zentona i od ponad 10 dni zero odpowiedzi... to też pogarsza mi o nich opinię

:
vidi21 napisał/a:
nie wiedziałem, że magrette jest u nas w eu tak łatwo dostępne

Ma przedstawiciela w Holandii.

:
Z dostępnością Magrette w brązie może być kłopot, bo ich ostatnio producent kopert wykiwał i zrobił koperty z innego materiału. Jednak Magrette postąpiło jak należy i wszystkim wymieni na prawdziwy brąz wykonany w niemieckiej firmie, ale to potrwa kilka miesięcy. Coś tak pisali na WUS.

:
Bardziej podoba mi się olivier ale to inne koszty.. i z dostępnością też średnio. Ale kurcze podoba mi się patynka- no może nie aż taka jaką chwalą się na wusie ... ale taka lekka ma swój urok

:
Ogólnie trzeba uważać z tymi zegarkami z brązu, bo w rzeczywistości można dostać niekoniecznie z brązu. ;) Magrette sprawdziło materiał koperty, ale czy inni producenci przypadkie nie sprzedają dokładnie tego samego i nie przyznają się do tego?
Helson też zaprasza do wymiany:
Cytat:
Helson Shark Diver BRONZE.
If you own one of these and your serial number is below 690 and you did not receive an email from us than please contact us.

:
dobra uwaga, czyli widać, że 'dostawcy' lubią sobie walnąć inny stop... czyli trzeba szukać pewniaka żeby się nie przejechać. macie jeszcze jakieś inne sugestie 'brązowiaków'?

:
Z brązu nosiłbym tylko takiego: :cool:


:
piekny. a jak/gdzie takie cudo dostać? z prostej wyszukiwarki... nic nie wynika

:
A tego to nie wiem. :razz: To jest Kazimon 1500 bronze i na stronie producenta go nie ma - nie wiem czemu. Nie znam dokładnie tej firmy, ale często pojawia się ten zegarek na zagramanicznych forach. Chyba najłatwiej go kupić na bazarkach WUS, 3T, thedivewatchconnection, itp.
Np. tu:
http://forums.watchuseek....ion-668838.html
1000 euro, ship z UE, więc brak dodatkowych opłat.


Ciekawy wątek: :)
http://www.timetechtalk.com/forum36/20562.html

:
poszukałem i tez takie rzeczy znalazlem. wyglada naprawde fajnie chociaz o tej firmie... nie slyszalem w ogole jeszcze nic :))

no i jeszcze benarus bedzie fajny w brazie - ale to chyba juz wszystkie limitki zajete.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.