Tao International , klasyczny zegarek mechaniczny
Odpowiedz do tematu

:
Mieć! Znaleźć! Ći minuti! Klient naś pannn...! :wink:



Zatem jest to, bez ździwienia, Asianunitas :wink: - lokalna wersja 6498.

Nie wiadomo co jest jego bazą. Może być Sea Gull ST36, lub Hanzou 9000.

:
Już cos wiesz :?: :D



Może stylizowane Spinner zamiast drukowanego PARNIS dadzą :?: :lol:



Pzdr

Spinner

:
Majfrjend mówi po angielsku mniej-więcej tak dobrze, jak ja po wegiersku ... więc coś mi się wydaje że próbu uzgodnienia z nim szczegółów technicznych czcionki byłyby tytaniczmym wyzwaniem :D !!

:
Alamo, mniemam że Ty dosyć dobrze znasz język angielski i w tym jest chyba problem, bo moja znajomość tego języka jest mniej więcej taka jak majfrenda i my się doskonale rozumiemy :lol: :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Spinner napisał:
Już cos wiesz :?: :D Może stylizowane Spinner zamiast drukowanego PARNIS dadzą :?: :lol: Pzdr Spinner
W sumie niegłupia myśl - żeby ze słowa "Parnis" powstało słowo "Spinner" trzeba tylko jedną literkę wyrzucić, a dwie dołożyć. :wink:

:
No dobra - a tak naprawdę to co wiesz Alamo?:wink:



Pzdr

Spinner

:
Ustaliłem u innego "majfrienda", że może zrobić inny napis przy zamówieniu 50 i więcej. Nie pytałem na razie o cenę. Tez ma Parnisy na składzie.

Wen Ping nie zajarzył o co mi chodzi. Nie znam już prostszych słow po angielsku, powaga - więc się poddaję :wink: ...

:
Ja go trzy razy zagadnąłem o wałek naciągu do asianunitasa i trzy razy nie "zakminił", ale przetestowałem że jak dostanie fotkę z zaznaczonym na niej problemem i do tego opis w języku albionu to "kuma" o co chodzi, To może napiszcie mu pismem obrazkowym :lol:

:
Alamo, no nie bądź "miękisz" - nie poddawaj sie tylko załatw koledze;-)



Pzdr

Spinner

:
Mogę ci rozpuszczalnik, wacik i cienkopis "załatwić" :D ...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.