Poprzedni temat «» Następny temat
Seiko Aviator - potrzebny pasek
Autor Wiadomość
Santino 



Pomógł: 151 razy
Wiek: 48
Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 48307
Skąd: Łódź
 #31  Wysłany: 2012-04-02, 21:03   

Ten haj end mnie rozśmieszył po prostu :-)

Ten Twój Ocek to już jest najwyższa półka u Casio?
_________________
https://instagram.com/santinoleathercraft?utm_medium=copy_link
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #32  Wysłany: 2012-04-02, 21:12   

Mogło Cię rozśmieszyć, bo jeszcze nie miałeś high enda w ręku. :mrgreen:

Oceanusy to nie tylko high end Casio, ale high end kwarców japońskich, a japońskie kwarce to high end kwarców światowych.

Mamy więc tu trzykrotność highendową. :mrgreen:
 
 
Santino 



Pomógł: 151 razy
Wiek: 48
Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 48307
Skąd: Łódź
 #33  Wysłany: 2012-04-02, 21:27   

Eeee no ;-)
Jakiegoś Ocka już miałem w ręku ;-)
_________________
https://instagram.com/santinoleathercraft?utm_medium=copy_link
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #34  Wysłany: 2012-04-02, 21:42   

Powiedzmy inaczej: Oceanusy od mniej więcej 2007 roku. Bo wtedy Casio wypuściło pierwszy model Manty i zaczęło traktować Oceanusy jako swoją flagową linię. :wink:
 
 
Iks 
Klon Właściciela Krajowego K. Ryżowego


Pomógł: 136 razy
Wiek: 40
Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 16367
Skąd: Inąd
 #35  Wysłany: 2012-04-03, 20:00   

Blaz napisał/a:
Oceanusy to nie tylko high end Casio, ale high end kwarców japońskich, a japońskie kwarce to high end kwarców światowych.


ten oceanus może być kompletnym high endem kwarców, może być genialnie wykonany, nie niszczyć się po 7 latach użytkowania. gubić 1 sekundę na 17 lat itp. ale wizualnie kompletnie mi się nie podoba, no zabawka jak dla mnie i tyle - podobnie jak większość g-shocków :wink: doceniam właściwości tych zegarków, ale jakoś nie potrafię czegoś takiego zwizualizować i siebie na ręku :razz: Niektórzy podchodzą do zegarków czysto użytkowo - wtedy zgoda, nic lepszego od takiego czy podobnego oceanusa nie znajdą, po prostu - doskonałe narzędzie do wskazywania czasu :wink: Ja np. dobieram zegarki kompletnie inaczej, nie muszą być super dokładne i super wygodne, mają po prostu dawać mi radochę z ich posiadania i noszenia :razz:
_________________
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Ostatnio zmieniony przez Iks 2012-04-03, 20:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #36  Wysłany: 2012-04-03, 20:16   

A myslisz, że mi nie daje? :cool:

Nie podchodzę do zegarków czysto użytkowo, jeśli o mnie mówisz. Zegarek ma mnie zauroczyć i DODATKOWO ma być wygodny w noszeniu, bo dla jednozegarkowca ta wygoda jest bardzo ważna.

Dopiero na żywca widać w moim Oceanusie grę światła na barwionych termicznie niebieskich indeksach, wskazówkach, logo. Ten zegarek zmienia się od totalnie czarnego do totalnie jasnoniebieskiego.

Nie mówię już o smaczkach w kopercie.

Potrafię na niego patrzeć długimi minutami i go podziwiać. Wcześniej miałem tak tylko z KingFisherem.

A tak w ogóle to wiem, że dla Ciebie istnieją zegarki od 45mm bez koronki w górę, ale dla innych taki wymiar to gruuba (dosłownie) przesada. :razz:
 
 
Iks 
Klon Właściciela Krajowego K. Ryżowego


Pomógł: 136 razy
Wiek: 40
Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 16367
Skąd: Inąd
 #37  Wysłany: 2012-04-03, 20:23   

Blaz napisał/a:
A tak w ogóle to wiem, że dla Ciebie istnieją zegarki od 45mm bez koronki w górę, ale dla innych taki wymiar to gruuba (dosłownie) przesada. :razz:


no coś Ty, ostatnio odkrywam właśnie rozmiary od 43 w dół :wink: na 9 sztuk obecnie 2 mają 45mm, 4 - 44mm, 1 - 43mm i 2 - 42mm, ostatnio często noszę 40mm invictę sub i 36 mm perfecta mojego ojca bo są mega wygodne i nieprzeszkadzające właśnie :wink: Powiem więcej - większość zegarków w najbliższych planach będzie raczej zdecydowanie mniejsza niż 44 :cool: - do wszystkiego trzeba dojrzeć, może przyjdzie czas i na oceanusy :?: :razz:
_________________
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #38  Wysłany: 2012-04-03, 20:27   

Będą jeszcze z Ciebie ludzie. :cool: :lol:
 
 
irek1981 
Właściciel Pola Ryżowego


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 4 razy
Wiek: 42
Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 2327
Skąd: Wrocław
 #39  Wysłany: 2012-04-04, 08:25   

Iksu - ostatnio mam tak samo :mrgreen: .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum