"Gotowanie dziczyzny" czyli jak powstaje Dzik i So
Odpowiedz do tematu

:
Fotorelacja bomba :shock:
Teraz czekam na podobną ze składania proofa Foki :mrgreen:

:
Maxio napisał/a:
...te, magister...nie cfaniakuj...Obrazek

No co,cholipka?Ja tylko czytam pomiedzy wierszami :!:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Dzieci chińskie szybciej składają :P
po ciemku ... :wink:

nie za miskę ryżu tylko za dulary

:
wątek ma 7 stron z czego ponad połowa to pingolenie o szopenie :grin:
miejmy szacunek do siebie, ja to czytam w PRACY ja nie mam czasu na bzdety ja chce wejść, przeczytać konkrety i wyjść
łazęgi
:mrgreen:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
ciniol napisał/a:
wątek ma 7 stron z czego ponad połowa to pingolenie o szopenie :grin:
miejmy szacunek do siebie, ja to czytam w PRACY ja nie mam czasu na bzdety ja chce wejść, przeczytać konkrety i wyjść
łazęgi
:mrgreen:


Niech mu ktoś da ostrzegacza za brak kindersztuby i domiemany sabotaż :twisted: :!: :lol:

:
ciniol napisał/a:
wątek ma 7 stron z czego ponad połowa to pingolenie o szopenie :grin:
miejmy szacunek do siebie, ja to czytam w PRACY ja nie mam czasu na bzdety ja chce wejść, przeczytać konkrety i wyjść
łazęgi
:mrgreen:

Nie rozumiem.Pan do kogo?
Informacja znajduje sie, prosze Pana na szostym pietrze,schody na lewo.Tylko prosze uwazac,porecze wyniesli zlomiarze.



Hildeburg Pompa

Ostatnio zmieniony przez Janek 2012-03-26, 17:49, w całości zmieniany 1 raz
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Ten Pan tu wogóle nie stał :!:

:
ALAMO napisał/a:
Ten Pan tu wogóle nie stał :!:

O!Prosze!Kolejny delikwent co to go kolejka nie obowiazuje!Panie Mieciu,Pan zagarnie tego tutaj gagatka do kotlowni,wegla poszufluje moze zmadrzeje.
Tu jest prosze Pana Urzad Miasta,a nie jakies Disko!



Zygfryd Rzerzaczka

Ostatnio zmieniony przez Janek 2012-03-26, 17:52, w całości zmieniany 1 raz
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
do Bydgoszczy będę jeździł a w tym wątku już nic nie przeczytam :mrgreen:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
sylwek
[Usunięty]
:
ciniol, aaaaa do Bydzi zapraszamy ,, jeno w Brombergu mudzinów bijom Panie :twisted: :mrgreen:

:
Znaczy się tak na trzeźwo? Nie może być :shock:

A relacja przednia, gabinet nic wspólnego ze słis kłalitą nie ma bo mieć nie może - czystymi ręcami wszystko się odbywa i to nad stołem, czytać ze zrozumieniem :-)

:
torsen napisał/a:
Znaczy się tak na trzeźwo?

Na trzezwo?U nas?Torsen,dobrze sie czujesz? :mrgreen:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
na trzeźwo czy po spożyciu jakie to ma znaczenie?
poziom będzie ten sam, z syrenki ferrari nie zrobisz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
i za to mogę dostać ostrzegacza :razz: :mrgreen:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
sylwek
[Usunięty]
:
ciniol, na oszczegacza to se trza zasłużyć :wink:

:
Oj, melepety, melepety.
Słyszeli pewnie na jedynym słusznym forumie legendy, o tym siwym zegarmistrzu co tymi ręncyma, te zegarki kłalitaśne dopieszcza, wałki szlifuje, śrubki dokręca?
Teraz widać że to nie legendy ino samiućka prawda, jeno brodę zgolił, coby latającym pod szkłem owłosieniem nie psuć wizerunku marki.


Maxio miszcz, wisisz mi chusteczki :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.