G-unit radomołniamir...
Odpowiedz do tematu

: G-unit radomołniamir...
Darz Bór
Nie jestem fotografem, więc wybaczcie to co zobaczycie.
Jeszcze raz wielkie dzięki za wskazania p. Kowala, również bardzo polecam. Sympatyczny, fachowo podchodzi do sprawy no i ceny super. A oto jeszcze ciepły brand new g-unitowy radomolnomir czy jakoś tak :razz: wraz z wysłużonym makowcem na nowym niebieskim gumiaku od majfrenda from tajlandia. Jestem mega zadowolony, super wyszedł na żywca. Przepraszam za zdjęcie, telefonem i na szybko.

:
Zrób fajne fote i mów mnie migusiem czy tam są srebrne wskazówki!!!

A jak som, to dawaj mnie je jeszcze większym migusiem!!!
W ostateczności może być info skąd je pozyskać drogą wrogiego przejęcia.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Ja wol mine bow tam są srebrne wskazówki, mogę je oddać tylko za DB ME :twisted:

Blaz
[Usunięty]
:
Pokaż go w lepszych fotkach. :wink:

:
Obiecuję jutro wstawić fotki jak tylko znajdę ładowarkę do aparatu bo gdzieś się zapodziała po przeprowadzce.

:
No problemo - dajesz wskazówki i 1000 w portretach zmarłych królów i załatwione :twisted:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Robciu - czas do okulisty... ;-)

g-unit, Klasyka - graty!

:
Dzięki Santino super wyszedł, zacytuje klasyka : masa to klasa. Wiem że zdjęcie lipne, ale nie znalazłem dalej tej ładowarki więc we wtorek jadę na wiertnię do pracy i tam strzelę zdjęcie bo to fajny zegarek jest :grin: l

:
g-unit napisał/a:
Dzięki Santino super wyszedł, zacytuje klasyka : masa to klasa. Wiem że zdjęcie lipne, ale nie znalazłem dalej tej ładowarki (...)


Jest wetknięta w listwę za kompem :cool: :wink:

Gboo.

:
Wskazówki trochę brudne? ale na bank srebrne

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.