Poprzedni temat «» Następny temat
parę "sztuk" z Szanghaju
Autor Wiadomość
szeryf
[Usunięty]

 #1  Wysłany: 2009-08-31, 22:45   parę "sztuk" z Szanghaju

Znalezione właśnie w sieci.



Na początek 45mm model R21 z nieprzeźroczystym deklem. Chiński sprzedawca w opisie sugeruje, że to ub. r. produkcja, ale dziwią lata na małej tarczce, zaczynające się od 2005 (a może 2004?!)









Dalej 41mm model wyposażony w automatyczny mechanizm 2L27. Też z ub. roku.











Ten model ponoć sprzed paru dni :wink: 39 mm koperta. Sprzedawca sugeruje mechanizm 5520, ale to chyba damski (tzn. małych gabarytów)...









Dalej zegarek z mechanizmem A-581 (produkowanym w latach 1958-1963), który wedle sprzedawcy jest nowy. Więc nie wiem czy to NOS czy jakaś reedycja.













Wreszcie 3.5 cm klasyk, niby tegoroczny, ale kto ich tam wie :wink:







 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #2  Wysłany: 2009-08-31, 22:53   

Jak dla mnie ten co podejrzewasz o reedycję - jest oryginalny! Swoją drogą - super staruszek.

Wszytskie te vintage i na nie wzorowane są zarypiste. Chociaż pewnie masz inne zdanie :wink: ...
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #3  Wysłany: 2009-08-31, 23:01   

Pierwsze trzy, massssakra, jak dla mnie brzydkie jak noc, za to nastepne a zwłaszcza ten vintage z pięknie gliszowaną tarczą to już inna bajka, zegareczki są jak najbardziej w moim klimacie.
 
 
szeryf
[Usunięty]

 #4  Wysłany: 2009-08-31, 23:10   

ALAMO napisał:
Jak dla mnie ten co podejrzewasz o reedycję - jest oryginalny! Swoją drogą - super staruszek. Wszytskie te vintage i na nie wzorowane są zarypiste. Chociaż pewnie masz inne zdanie :wink: ...
Akurat podobają mi się one :) Szczególnie ten z czarną tarczą (szkoda tylko, że nie ma datownika...). Pytanie czy one są faktycznie nadal produkowane :?:
 
 
CornCobbMan 
Właściciel Pola Ryżowego
porwany obłędem...


Pomógł: 3 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2576
Skąd: Białystok
 #5  Wysłany: 2009-09-01, 00:34   

Ten open heart z żółtą tarczą powala na ziemię (a nawet wkopuje pod ziemię) - właśnie tak nie powinien wyglądać zegarek.

Najfajniejszy jest vintage ze złotą tarczą.
 
 
szeryf
[Usunięty]

 #6  Wysłany: 2009-09-02, 13:57   

ALAMO napisał:
Jak dla mnie ten co podejrzewasz o reedycję - jest oryginalny! Swoją drogą - super staruszek. Wszytskie te vintage i na nie wzorowane są zarypiste. Chociaż pewnie masz inne zdanie :wink: ...
Jest to jednak chyba reedycja http://www.chinesewristwa...asp?B=102&ID=73 czy http://www.chinesewristwa...asp?B=102&ID=74
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum