Poprzedni temat «» Następny temat
Zegarek na zamówienie
Autor Wiadomość
saroo 
Kulis


Wiek: 37
Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 40
Skąd: Nidzica
 #1  Wysłany: 2012-02-14, 00:51   Zegarek na zamówienie

Poszukuję w naszym kraju firmy, która wykonuje zegarki na zamówienie. Miały by to być gadżety w pewnym klubie (niezegarkowym :D ) Jako że koszty w tym przedsięwzięciu są bardzo ważne, nie wchodzi w grę tworzenie zegarków od podstaw a jedynie personalizacja w formie nadruku na tarczy i graweru na deklu. Zegarków miałoby powstać kilkanaście sztuk. Przy przystępnej cenie chciałbym zachować choć namiastkę dobrej jakości więc wolałbym unikać typowych firm tworzących gadżety reklamowe. Wiem że Timex oferuję taką usługę na swoich zegarkach, ale może jest jeszcze jakaś firma o której nie wiem :)
Byłbym wdzięczny za jakieś namiary ;)
_________________
 
 
Santino 



Pomógł: 151 razy
Wiek: 48
Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 48250
Skąd: Łódź
 #2  Wysłany: 2012-02-14, 07:10   

Ile sztuk, jaki budżet, na czym by miała polegać personalizacja?
_________________
https://instagram.com/santinoleathercraft?utm_medium=copy_link
 
 
Remik 
Klon Starszego Kulisa
bla bla bla


Pomógł: 49 razy
Wiek: 45
Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 8274
Skąd: Olsztyn
 #3  Wysłany: 2012-02-14, 07:58   

Timex robi siakieś takie gadżetowe zegarki tylko nie pamiętam nazwy strony. Pogrzebię i zapodam
_________________
Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #4  Wysłany: 2012-02-14, 08:49   Re: Zegarek na zamówienie

saroo napisał/a:
Zegarków miałoby powstać kilkanaście sztuk.


Przy takiej ilości żadna firma zegarkowa Ci się tego nie podejmie. Pozostaje Ci kupno gotowego zegarka, zamawianie w zewnętrznej firmie samej tarczy i grawera koperty.
 
 
sylwek
[Usunięty]

 #5  Wysłany: 2012-02-14, 09:12   Re: Zegarek na zamówienie

Blaz napisał/a:
saroo napisał/a:
Zegarków miałoby powstać kilkanaście sztuk.


Przy takiej ilości żadna firma zegarkowa Ci się tego nie podejmie. Pozostaje Ci kupno gotowego zegarka, zamawianie w zewnętrznej firmie samej tarczy i grawera koperty.



czyli Parniki Panie,,tylko Parniki , z pełnym deklem i gładką tarczą,, materiał wdzięczny niesłychanie ,, przy hurtowym zamówieniu i zleceniu tego w odpowiedniej firmie po taniości wyjdzie :wink:
 
 
zero8 
Starszy Ryżowy


Pomógł: 4 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 667
Skąd: Warszawa
 #6  Wysłany: 2012-02-14, 09:16   

Szukaj firm sprzedających gadżety typu smycze, długopisy, koszulki itp. Ja znam firmę biznes druk czy jakoś tak, widziałem kiedyś u nich na wystawce zegarki.
_________________
FOTOGRAFIA ŚLUBNA
 
 
saroo 
Kulis


Wiek: 37
Dołączył: 05 Sty 2012
Posty: 40
Skąd: Nidzica
 #7  Wysłany: 2012-02-14, 10:42   

Santino napisał/a:
Ile sztuk, jaki budżet, na czym by miała polegać personalizacja?


Kilkanaście, klub niezegarkowy, więc pewnie wielu chętnych nie będzie :) Co do budżetu to im taniej tym lepiej :D Myślę że 300-400zł to by była górna granica. Personalizacja miałaby polegać na umieszczeniu logo, bądź napisu na tarczy, oraz wygrawerowaniu logo na dekielku. Ewentualnie do tego paski z logo.

Remik napisał/a:
Timex robi siakieś takie gadżetowe zegarki tylko nie pamiętam nazwy strony. Pogrzebię i zapodam


Jak pisałem o Timexie wiem. Zostało już wysłane do nich odpowiednie zapytanie. Czekamy na odpowiedź

Blaz napisał/a:
Przy takiej ilości żadna firma zegarkowa Ci się tego nie podejmie. Pozostaje Ci kupno gotowego zegarka, zamawianie w zewnętrznej firmie samej tarczy i grawera koperty.


A gdzie znajdę firmę, która wykona same tarcze? Najlepiej w naszym kraju? :)

zero8 napisał/a:
Szukaj firm sprzedających gadżety typu smycze, długopisy, koszulki itp. Ja znam firmę biznes druk czy jakoś tak, widziałem kiedyś u nich na wystawce zegarki.


Pewnie na tym się skończy :)
_________________
 
 
Remik 
Klon Starszego Kulisa
bla bla bla


Pomógł: 49 razy
Wiek: 45
Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 8274
Skąd: Olsztyn
 #8  Wysłany: 2012-02-14, 12:35   

Tu masz timex'a o którym wspomniałem. Możliwy grawer w kilku miejscach i umieszczenie loga na tarczy

http://timex.pl/b2b/Timex.pdf
_________________
Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum