moje nowe logo
Odpowiedz do tematu

: moje nowe logo
takie sobie wymyśliłem do ewentualnych przyszłych projektów:



co wy na to?

Skate or die!
:
Petroniuszu, azaliż to ty :?: :P

:
Fred Perry ? :wink:

:
- On jest wielki.
- Kto?
- Ty, o Cezarze.
- Aaaa, On...

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
Przydałyby się jeszcze po bokach 2 gryfy, które by ten wieniec w górę wzniosły.
Mogą być też bobry lub tchórzofretki. :razz:

Foch und Ch.
:
nie znacie się, :razz: :razz: :razz:

tak: Fred perry


no, co... źle?:



tylko troche za wysoko dałem

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2012-02-03, 16:28, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
:
Tchórzofretki mają potencjał!
Ale myszy też ładne, i tańsze!
:lol:
Sorki Piotrek, ale nie :-) - ale ty tu urządzisz ;-)

:
Jak dla mnie mega.




















... kupa :mrgreen:

Wojtek
:
Jokos to P w tych wieńcach tak nie teges leży. Jakby zaraz przewrócić się miało...

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
:
no, dobra dobra... nawet się spytać normalnie nie mozna bo łajdaki wyśmieją :twisted:

Skate or die!
:
Taki wieniec jest zbyt pompatyczny. Wydrukuj lepiej prostymi literami swoje nazwisko, to zrobisz wrażenie na ludziach.

:
Mojem skromnem zdaniem:
- złe proporcje między wieńcem a P - litera jest za małą i przytłoczona przez wieniec i nie będzie widoczna
- każdy z elementów powinien mieć pole ochronne czyli wokół "P" powinien być wolny obszar żeby się nie zlewała z wieńcem
- krój czcionki zbyt fantazyjny, nieczytelny

Poza tym zastrzeżenia natury ideo-lolo. Logo może coś symbolizować - nie wiem czy tak jest w tym przypadku ale jeżeli tak to co miałeś na myśli? Jeżeli jednak nie ma tu żadnego dodatkowego przekazu to nie ma sensu komplikować. Taki ozdobnik raczej prezentuje się źle. Albo coś jest z jakiegoś powodu, czy w jakimś celu albo tego nie powinno tu być - vide sygnet z kameą na palcu taksówkarza ... za przeproszeniem ofkors.

Sugeruję prostotę. :cool:

Foch und Ch.
:
No i Pietka sprawdź jak wyglądalo logo Titusa - tam masz wizualizację tego co mówi Kuba.

:
kubama napisał/a:
Mojem skromnem zdaniem:
- złe proporcje między wieńcem a P - litera jest za małą i przytłoczona przez wieniec i nie będzie widoczna
- każdy z elementów powinien mieć pole ochronne czyli wokół "P" powinien być wolny obszar żeby się nie zlewała z wieńcem
- krój czcionki zbyt fantazyjny, nieczytelny

Poza tym zastrzeżenia natury ideo-lolo. Logo może coś symbolizować - nie wiem czy tak jest w tym przypadku ale jeżeli tak to co miałeś na myśli? Jeżeli jednak nie ma tu żadnego dodatkowego przekazu to nie ma sensu komplikować. Taki ozdobnik raczej prezentuje się źle. Albo coś jest z jakiegoś powodu, czy w jakimś celu albo tego nie powinno tu być - vide sygnet z kameą na palcu taksówkarza ... za przeproszeniem ofkors.

Sugeruję prostotę. :cool:



+100

... z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak trzeba zrobić, żeby tej krytyki nie było - tylko aplauz i zaakceptowanie...

dzięki, za profesjonalną odpowiedź - już się wyleczyłem :lol: :lol:


ALAMO napisał/a:
No i Pietka sprawdź jak wyglądalo logo Titusa - tam masz wizualizację tego co mówi Kuba.


a ty wiesz, że do tej pory myślałem, że titus miał sam napis??? ciekawe...

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2012-02-03, 16:48, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
: Re: moje nowe logo
Zaklad pogrzebowy otwierasz? Dobre bedzie! :twisted:

s

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.