Komponowanie zegarka - koncepcja
Odpowiedz do tematu

RadG
[Usunięty]
: Komponowanie zegarka - koncepcja
Tak sobie pomyślałem o stworzeniu własnego customa. Myśli jakoś podążają w stronę takiej oto koncepcji:
1. Koperta = Radiomir, to pewnie i proste, idzie jakiegoś chińczyka kupić saute.
2. Mechanizm = Mołnia, Unitas, Anitas, idzie kupić, no problem, myślę, że w kopertę się spokojnie dopasuje.
3. Wskazówki, pewnie się coś dopasuje razem z kopertą.
4. Tarcza...właśnie, pkt. 4 stanowi niejako problem, bo chciałbym własny projekt, a nie mam koncepcji co do sensownego i budżetowego wykonawcy.
Potrzebuję kierunku i porady w tym ostatnim względzie. Tarcza biała, może być z lumi indeksami, ale niekoniecznie, ważne, żeby nadruk był wg moich perwersyjnych myśli.

:
Co do tarczy to Chronos w Łodzi,wątek Santino o jego zegarku jest pomocny.Z tego co się dowiadywałem u zegarmistrzów to najsensowniejsze miejsce.Koperty,mechanizmy,wskazówki do Radiomira u Manbushije,Jacksona,Parniswatch.net,Getat i na ebayu i w wielu innych miejscach.

: Re: Komponowanie zegarka - koncepcja
RadG napisał/a:

3. Wskazówki, pewnie się coś dopasuje razem z kopertą.


Ważne żeby się do mechanizmu dopoasowały...

. (tyle zostało)

RadG
[Usunięty]
:
Myślę, że Unitas = Anitas spasują te same. Co do Mołni nie wiem.

sylwek
[Usunięty]
:
podepnę sie tutaj ,coby nowego watku nie tworzyć,, jakbym zakupił jakiegoś sikora to w tym chrono samą tarczę mi zmodują według mojego projektu???? i jesli tak to ile polskich dularrruffff to wyniesie????????


zdrów

:
Może tak być. Koszt to ok. 150-200 zł

:
RadG napisał/a:
Myślę, że Unitas = Anitas spasują te same. Co do Mołni nie wiem.


Nie pasują. Mołnia ma inną średnicę osi.
Jeśli to ma być budżetowe, to całkiem dobre efekty chłopaki mieli drukując na papierze foto/folii i naklejając na tarczę. Zawsze możesztak sobie przetestować wzór przed wykonaniem.

:
To bajka z tym chrono :mrgreen: moj pilot 47mm na Doxie nabiera realnych kształtów :wink:

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.