Mołniomir beim Ich
Odpowiedz do tematu

: Mołniomir beim Ich
Wszytko zaczęło się od tego, że kupiłem sobie kieszonkę Mołnii pięknie zachowaną która pięknie cykała. Potem wpadłem na genialny pomysł żeby przerobić ją na zegarek ręczny. Zainspirowałem sie mołniomirem kumotra testona. Po zdobyciu kopert również dzięki forum :wink: Przedstawiam mojego składaka. Muszę przyznać, że bardzo przyjemnie się nosi mimo tego, że jest wielki, rzuca się w oczy i wywołuje ciekawość u ludzi, a i dzięki nowej kopercie jeszcze lepiej słychać pracę mechanizmu









Za jakość zdjęć serdeczne I'am sorry :razz:



Poprawiłem zdjęcia

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2012-01-10, 21:17, w całości zmieniany 1 raz
:
Swietny zegar , na jasnej tarczy bardzo fajny , gratki :evil:

:
dobrze wygląda!
koperta to 47? czy 45? robiłeś ring do werku?

:
Kto mi zrobi taki zegar ???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:
Koperta 47 mm pasowała idealnie więc Zegarmistrz nie musiał robić ringu. Sam bym go nie złożył :sad: ręce mi się trzęsą

:
ee, sam zrób :)

:
No własnie nie potrafie :cry: a nie ma w poblizu nawet zegarmistrza , tylko goscie co potrafia baterie w zegarku zmienic i to jeszcze dekiel porysuja

:
Wyszło pięknie.
Gratuluję :grin:
Niech się nosi.

Ja nigdy nie błądzę - mogę się co najwyżej zataczać
- Gburp.
:
ładnie Rolexowi w białym :smile: ,mnie trochę wielkość przeraża i trzymam moją w kieszonce na półce :smile:

:
Mnie też kiedyś wielkość ale teraz uważam, że Duże jest jak najbardziej dobre

:
Fajnie to wyszło, ja też się rozglądam za kopertą, bo mam identyczną Molnię którą chcę wpakować do koperty ze strony Daji 44mm pilot style.

:
arvelag napisał/a:
Koperta 47 mm pasowała idealnie więc Zegarmistrz nie musiał robić ringu. Sam bym go nie złożył :sad: ręce mi się trzęsą


Pasowała bez ringu, bo pewnie tarcza jest na lekki wcisk z kopertą i się trzyma.
Ja dałem w swojej UP ring z dezodorantu Brutal czy innego...

Nie mniej jednak wyszło ładnie :)

Ostatnio zmieniony przez CornCobbMan 2012-01-10, 23:39, w całości zmieniany 2 razy
"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
revolta4, Kup składniki i przyślij do mnie - mój majster Ci dorobi ring i złoży do kupy :-)

:
Pomysł zacny, ale mi sie te plastikowe mołniowe tarcze nie widzą

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Nostalgiczne takie. Jak wojskowe nakrycia z melaminy... :smile:

Gb.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.