Porównanie , wybór ...
Odpowiedz do tematu

:
A Seiko to niszowe Sylwek?:P

:
Tissot jest bardzo udanym garniturowcem ale nudnym, aż do bólu.

Spiryt co jego zaprzeczenie - precyzyjne wykonanie i niebanalny styl. Nie widzę porównania.

:
darekmp3 napisał:
No jeśli chodzi o niszowość to jestem za a nawet przeciw :D

A od strony technicznej 2824 versus 6R15 ? Jak to się ma do siebie? Ty Sylwek jako właściciel możesz dużo powiedzieć :wink:




Tego też się nie da porównać ... 6R15 w porównaniu z ETĄ to jest inna liga. Też jednoznacznie : SEIKO.

Darecki
[Usunięty]
:
ALAMO - z twojej wypowiedzi wynika, że werk Seiko jest lepszy niż ETA tak? dobrze rozumuję? Czyli już wiem co będzie moim nowym nabytkiem, teraz po przyjściu Parnisa zaciskam pasa w wydatkach i odkładam do skarbonki kasę aby gdzieś na wiosnę pochwalić się Spiritem. Danke schon za rozwianie watpliwości!!

Arek
[Usunięty]
:
Mi ten Spirit nie pasuje, bo jest nie duży za to strasznie gruby. Jakoś mi się to nie komponuje :roll:

:
Zimny napisał:
Mi ten Spirit nie pasuje, bo jest nie duży za to strasznie gruby. Jakoś mi się to nie komponuje :roll:
To kwestia gustu. Mi właśnie dlatego, przy małym rozmiarze, bardzo się podoba - tak jak BellMatic. BTW, ile trzeba dać za takiego Spiryta?

Darecki
[Usunięty]
:
Jakieś 1030zł po dzisiejszym kursie dolca.

I nie wiem czy na tym koniec, jakieś cło, vat, itp

:
Wojtek, taki produkt Seiko jak Spirit czy SARB to nisza, tych zegarków nie trzepią na hektary a i z dostępnością jest rożnie.

Tissotów w naszym pięknym kraju jest na pęczki, Spiritów, kilkanaście, może kilkadziesiąt.



Kuba za Spirita trzeba dać 354 USD + cło +vat, chyba że się coś z drugiej ręki trafi

Tutaj jest link do jednego ze sprawdzonych sprzedawców.



http://www.seiyajapan.com...iko_mechanical/

:
Tak tylko pytam, ale może za jakiś czas zakupię bo to fajny sikor.

:
Stawiam na Seiko 3 X TAK

Tissoty tylko stare vintage są fajne

:
Statystyczny Kowalski postawi na Tissota, wg niego bardziej niszowi i swiss made...



Szkoda, ze nie robia ciut wiekszych (40-42mm) tych Spiritow - fajny bylby jako zegarek na codzien i do kompletu Sarb do garniaka:-)

:
Wojtek, na całe szczęście nas trudno uznać za statystycznych.....mamy ździebko więcej zegarków niż statystyczny Kowalski, a jak SARBik, będę miał okazję na żywo zobaczyć ? :D

Blaz
[Usunięty]
:
To może... Huyata? :lol:



Wychodzi jakieś... 20 razy taniej. :lol:

Darecki
[Usunięty]
:
Ni ch**a :P Huyata nie chce...

:
Ja brałbym Spirita, po tym jak Sylwek zanabył ten zegarek i wrzucił jego fotki na forum, doszedłem do wniosku, że kiedyś też takiego muszę mieć.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.