Chrono - część II
Odpowiedz do tematu

: Chrono - część II
Jak już pewnie wiecie z wątku Nie jest OK, sprzedawca dziś rano zwrócił kasę za Seiko Stargate, budżet na chrono więc niespodziewanie nieco spuchł :wink: - w tej chwili do wydania mam już 2300 zł :wink: Wybór zawęziłem do 3 pozycji (2 pierwsze mogę mieć w zakładanym budżecie - numer 3 trzeba będzie wylicytować :razz: )

1. Hamilton X-Wind :wink:



2. Sturmaskie Striela :razz:



3. Revue Thommen Chrono Diver (w wersji na bransolecie) :cool:
Tu dodatkowo trzeba jeszcze go wylicytować w założonym budżecie >KLIK<




Problem w tym, że podobają mi się wszystkie, więc potrzebuję jakichś racjonalnych argumentów aby dokońać wyboru :razz:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2011-12-05, 22:22, w całości zmieniany 2 razy
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Pierwszy.
Z argumentow - bo mi sie podoba i juz.

Pozdrawiam
Eryk

:
no, brałbym hama

:
Hamilton. Dla mnie chrono bliske ideału.

:
Strzała, ale w tej wersji



Za pięny klasyczny cyferblat :)



skalujcie zdjęcia do diaska :evil:

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2011-12-05, 17:04, w całości zmieniany 1 raz
maciek
[Usunięty]
:
Striełka świetna, Revue zupełnie od czapy. :wink: I dlatego głosuję na Hammiego, :mrgreen: Szkoda, że nie dałeś się namówić na Zeppelina, imo jest ładniejszy niż cała ta trójka. :roll:

:
Hamilton z tego co pokazałes to hamilton :evil:

:
Strela!

:
Szturmański pokazany przez SIRLUKE1,

:
X-Wind, albo Strzała (z chorągiewkami)

:
matyr napisał/a:
Striełka świetna, Revue zupełnie od czapy. :wink: I dlatego głosuję na Hammiego, :mrgreen: Szkoda, że nie dałeś się namówić na Zeppelina, imo jest ładniejszy niż cała ta trójka. :roll:


Zdjęcie tego Revue takie od czapy, ale ciężko o lepsze tego zegarka :roll: Może Tomek czymś dysponuje bo zdaje się, że też się do niego przymierzał :razz: Zeppeliny przejrzałem, fajne są, ale akurat chrono najmniej mi się podobają :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Z pokazanych przez Ciebie to Hamilton, ale gdyby dołożyć striełę pokazaną przez SIRLUKE1 to bezwzględnie głosowałbym na nią.

:
właśnie że żaden jakoś mnie nie chwyta tak bardziej jeśli już bym wybierał to pomiędzy X-wind a Strzałką .

:
Striela - za historie i bardzo fajny, klasyczny mechanizm.

RT calkiem fajny, no i wodoszczelny - tez moglby byc, chociaz, jak mniemam, na Vajloux.

Hamilton ze Szwajcarii dla mnie odpada - zupelnie z czym innym mi sie ta nazwa kojarzy.

:
Zagłosowałem na X-Winda, ale tylko dlatego, że nie było tam Strzałki w wersji przedstawionej przez SIRLUKE1.

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.