Cemepka albo.... ?
Odpowiedz do tematu

:
już się nawet szykuję psychicznie :mrgreen: Dwa poprzednie mi nie wyszły, może do trzech razy sztuka? :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iksu, i ty tak o poradę bez polewania kulegów pytasz :P :?:

Odpowiem podchwytliwie : zegarek jest wykonany bez oszczędzania.

Sam oceń czy to cos znaczy ;-)

:
Bierz Cemepke - bedziepanzadowolony :)

:
Iksu możesz mi zapodać maila do Mocnego, ja pisałem na ten z Allegro i echo, nie wiem czy dobry jest.

:
Nie tylko to zobaczysz... :twisted: :twisted:

:
A mi dla odmiany się nie podoba ta Cemepka. Kolor to kwestia gustu, ale na przykład luma na indeksach i brak lumy na wskazówkach to nic fajnego :/ Do tego grubaśna centralna sekunda, a nie tak jak w Striełkach cieniutka, aż miło. I ten "taxometr" na 12tej... No cholerka jestem na nie.

Ostatnio zmieniony przez Bibliotek@rz 2011-12-04, 21:54, w całości zmieniany 1 raz
:
Iks1984, - bierz cemepke, jak nie podejdzie to problemu z wrogim przejęciem bym się nie spodziewał :twisted:

:
No toście mnie przekonali w zasadzie :wink: Jutro płacę więc pewnie do końca tygodnia będzie na łapce :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Bibliotek@rz napisał/a:
No cholerka jestem na nie.


No i będzie buba ...
:twisted:

:
A że się tak przy okazji zapytam - w Częstochowie był czy nie był? :mrgreen: :twisted:

:
Chciałem być :!:
Ale mi w samochód 60 km od rogatek pioruny zaczęły bić !
To schowałem ogon, i pojechałem do Świebodzic zrobić w przychodni okłady :-)

:
Na kolankach miałeś Paprykarzu zasuwać, a nie dupsko samochodem wozić. No, ale jak do Świebodzic się skierowałeś to mogę Ci wybaczyć. Tylko dziś niedziela więc klamkę chyba pocałowałeś, co? ;)

:
Zaś gdzie :!:
Sam derektore przyjmował :!: :P

:
Bibliotek@rz napisał/a:
A mi dla odmiany się nie podoba ta Cemepka. ... No cholerka jestem na nie.


jo tysz - ale mnie się chrono nie podobają z zasady :wink:
może rzuć okiem jeszcze na Poljota Journey (czy jakoś tak)?
G

:
wkleję i tutaj, bo spełnia kryteria (chociaż pierwotnie pomyślany rusek też bardzo fajny)

http://www.colomerandsons...-ii-zafiro.html

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.